Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Én látom rosszul vagy valóban...

Én látom rosszul vagy valóban oda kellene adnom sógornőmnek a nem használt dolgainkat?

Figyelt kérdés

Sógornőm gyereket vár, anyósom szemrebbenés nélkül az arcomba vágta hogy a lányom nem használt ruháit, dolgainkat gyűjtsem már össze mert akkor ők nem vennének semmit.

Közöltem vele, hogy nem maradt meg túl sok dolog, ami van az ruha de azt nem terveztem elajándékozni az egészet.

Kitört a balhé, hogy nem vagyok képes családon belül oda adni a ruhákat mikor látom, hogy ők nem engedhetik meg maguknak.

Férjem ezek után felhívta anyósomat, megpróbált vele beszélni, hogy mi ez az egész de csak rácsapta a telefont.

Nyilván szó nélkül is adtam volna pár db ruhát. De valóban míg ők még csak felköszönteni is elfelejtik a gyerekünket, ezt elvárták volna.

Vagy rosszul gondolom és oda kellene nekik adni?



2017. júl. 1. 07:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Tudod a választ.
2017. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Adná oda a fene, főleg ilyen pofátlan dögöknek. Neked is szükséged lehet még a ruhákra, hátha lesz még kislányod. De ha nem lesz, akkor sem vagy köteles nekik adni. Minek vállalnak a semmire gyereket. Most még ruhát adsz, holnap már te veszed a tanszereit.
2017. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem engedhetik meg maguknak, hogy ruhákar vegyenek a gyereknek,, akkor minek vállalnak gyereket?
2017. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
7%
Miért nem akarod odaadni neki? Szeretnél még gyereket, tényleg nincsenek már meg, vagy csak azért mert nem köszöntötték fel a gyereket? Én odaadnám azt, amire tuti nincs már szükségem.
2017. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tervben van, hogy szeretnènk mèg egy gyereket.

De ha nem akkor is inkább eladnám őket.

A zöme újonann vásárolt márkás darab.

Ők fel sem köszöntötték a gyerekem de a több ezres darabokra igényt tartanak.

2017. júl. 1. 07:51
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Hat en nem adnám oda.
2017. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Anyósnak eleve nem kellett volna belepofázni. Ha a sógornő és a férje szeretnék, hozzák szóba ők, hogy kaphatnának-e vagy megvehetnének-e tőletek néhány babacuccot.

Így nem adnám oda én sem.

2017. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudnak ruhákat venni, akkor mégis mi a búbánatért vállalnak gyereket???! Ezt sose értem meg, ha fejre állok akkor sem!
2017. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha már nem szeretnék több gyereket, akkor testvérnek odaadnám (mert ott valamelyikük a férjed szempontjából testvér). Még akkor is, ha megbántott. A használt gyerekcuccokat amúgy is fillérekért lehet eladni. Inkább segítenék vele családtagon. Viszont anyósodnak ehhez semmi köze.
2017. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Én nem adnám oda,főleg ezek után.Anyósod minek szól bele,ezt sem értem.Ha Ti oda akarjátok adni,odaadjátok,de az hogy felszólít rá,elég gáz.Ha nem látjátok el őket ruhával akkor nincs mit ráadni a gyerekre.Teljesen érthető hogy el szeretnéd adni azokat a ruhákat,mások is így tesznek.
2017. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!