Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kéne csinálnom ebben a...

Mit kéne csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, mindketten kulfoldon elnek, mas-mas orszagokban.

Itthon a nagyszuleim laknak es a noverem aki ferjnel van tehat en egyedul elek a szuloi hazban azaz ahol meg egyutt volt a csaladunk.

Erre a hetre vettem ki a munkahelyemen a szabadsagot ami hetfoig tart.(kedden megyek)

A parkapcsolatom nemreg ert veget igy jo is volt eljonni otthonrol.

A noverem meghivott a balatoni nyaralojukba ahol a sogorommal es a ket kisgyerekukkel vannak. Mindketten szerettek volna hogy jojjek, foleg a gyerekek.

Hoztam magammal 50 ezer forontot es ugy volt hogy vasarnap reggelig maradunk. A sogorom tele van penzel kacsalabon forgo nyaralojuk van itt es bar nekem sok az az 50 ezer o azt mondta hogy nem keri erezzem jol magam.

Ahogy teltek a napok egyre inkabb kenyelmetlenul ereztem magam. Gyakorlatilag mint egy hazvezeto cseled mert bar a noverem sokat segitett a hazimunkaban de folyamatosan en mosogatok a gyerekek ram vannak bizva 0-24ben (pl tegnap a sogoromek Siofokon buliztak ahova mondjuk szivesen mentem volna de a gyerekek nem maradhatnak egyedul. )Persze vendeg vagyok ingyen ezert is csinaltam szo nelkul a mosogatast es egyebeket. Viszont mar ugy ereztem hogy nekem ez egyaltalan nem pihenes sot...meg dolgozni is szivesebben mentem volna pl.tegnap.

Ezert szova tettem hogy nekem ez igy nem a legjobb. A sogorom meg felhaborodott hogy nehogymar ide jottem tok ingyen nem kert semmit azt se hogy mosogassak el es en megis elegedetlenkedek mikor mar tobbet koltott ram mint amennyit osszesen hoztam es hogy ne vicceljek mar jo ez nekem meg hogy mit adhatna meg ennel tobbet (persze gunyosan)...A nagyszuleim a Balaton masik felen nyaralnak es ok mindig szivesen latnak de nem akarok a terhukre lenni viszont a penzt meg itt akarom hagyni mar csak azert is...hazamenni semmikepp nem szeretnek mert ott olyan depresszioba fogok esni egyedul hogy abbol egy vilagklasszis pszichologus sem tudna kihozni. Tovabba ha most elmegyek akkor a noveremmel is megromlik majd a kapcsolatom mert en ezek utan addig nem fogom keresni amig o nem keres engem es ahogy ismerem nem fog ,ebben segitsegere lesz a sogorom (aki majd manipulalja ellenem) .

Nem tudom mit tehetnek hova menjek?

Meg ha dolgozni bemehetnek az se lenne rossz de a fonokommel beszeltem es azt mondta hogy nem szereti ha valami nem a megbeszeltek szerint zajlik szoval kedden var addig erezzem jol magam.


2017. júl. 13. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők.
2017. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

menj a nagyszülőkhöz

az ilyen rokon nem èrdemli meg hogy megismerjék

amúgy meg ők a szülők, ő gondjuk a gyerekek, nem a tied hogy emiatt ne mehess el buliba

2017. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus újgazdag bunkó a sógorod, de gondolom akkor a tesód se sokkal különb ha ezt hagyta... xart le őket, nem vagy te ingyen gyerekpesztra... Menj a nagyszülőkhöz, hívd el egy-két barátnődet ha lehet és kapcsolódj ki!
2017. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A sógorod egy orbitális tahó. Nekem már eleve az fura volt, hogy vittél pénzt, miután meghívtak. Ha engem hív meg valaki, nem érzem úgy, hogy fizetnem kéne :O gondolom, tudtad előre, hogy tapló a csávó.
2017. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megköszönném a vendéglátást és lelépnék a nagyihoz az ötvenezremmel, elvégre ledolgoztam!

Mindennek van határa,és nem engedném, hogy a fejemre sz@rjanak!

2017. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy még ott vagy. Lépj le, és ne adj nekik egy fillért se, épp eleget güriztél nekik.
2017. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt hiszem a nagyszülők felé kell venned az irányt.
2017. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, a ñővéreddel nem próbáltál beszélni erről?
2017. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne fizess semmit sem nekik, menj a nagyszülõkhöz.

Ismerem ezt a helyzetet, voltam hasonló helyzetben.

2017. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes felfogású a sógorod. Meghív, aztán az orrod alá dörgöli, hogy sokat költött rád???

Egyébként kíváncsi lennék, mire. A kajára? az biztosan nics 50000 Ft. Vagy belépőket fizetett neked? Vásárolt valamit? Vagy felszámolta a víz/villany használatot? Az sem olyan sok. Szóval nem értem.


Egyébként egyet értek az előttem szólókkal. Ez így nem pihenés. Látogasd meg a nagyszüleidet, vagy csinálj valami barátnős programot otthon.

Eltöltöttél a tesódékkal pár napot, ideje tovább állni. Az az egy hét szabi nagyon hamar eltelik ám!

2017. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!