Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan az ismerősi körötökb...

Van olyan az ismerősi körötökben akikről a következő derült ki?

Figyelt kérdés
Olyan házaspár/pár akikről kiderült, hogy testvérek? Nemrég olvastam egy cikket egy párról, akikről sok év után derült ki, hogy testvérek, csak nagyon kicsi korukban más más család fogadott örökbe és így más lett a nevük is. Vagy csak kamu lehetett? Mi lett végül velük?

2017. júl. 23. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ez olyan minsennapos dolog, hogy 3 ilyen embert is ismerek..... ne legy buta!
2017. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
olyan közeli ismim van akik házasok és első unokatesok hibás gyerekekkel.
2017. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerek, szerintem ez egyrészt nagyon ritka, másrészt ha kiderül, akkor sem fogják híresztelni. Csak dokumentumfilmben "találkoztam" erről. Állítólag amikor nincs meg az a tudat, hogy tesók és együtt nőttek fel, akkor a genetikai hasonlóság miatt különösen vonzódnak egymáshoz.
2017. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez azért elég beteges hogy két tesó egymásba szerelmes és még ha utólag derül csak ki hogy testvérek akkor is elég beteg. Oké hogy erről nem tehetnek egyáltalán csak belegondolva elég bizarr.
2017. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
Én unokatesókat ismerek, az egyik pár első, a másik 2. unokatesói egymásnak.
2017. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első unokatesókról tudok. Egy egészséges gyerek és egy , aki élet-halál közt volt.
2017. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Régen teljesen normális volt, hogy testvérek házasodnak, sok helyen a mai napig az. A mi kultúránkban és a tudattal, hogy növeli az esélyét a beteg gyereknel, így ha az ifjú pár nem is tud a dologról, de biztos van a környezetükben olyan aki igen és szólna. Persze alapból ritkaságszámba megy az ilyen jellegü kapcsolat.
2017. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez egyre gyakoribb lesz, legalabbis hogy parkapcsolatba kerulhetnek rokonok annak kovetkezteben, hogy sok a kulonvalt par gyerekkel majd ujabb gyerekuk lesz masvalakivel apanak es anyanak is. Ugy hogy felnove errol nem is tudnak mert nem tartjak a kapcsolatot aztan megismerkedhetnek valahol stb...


Orult ez a vilag.

2017. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Kamu.
2017. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz ezt az építő jellegű választ. Inkább ne írtál volna semmit. Tényleg olvastam erről és kíváncsi voltam, hogy tud-e valaki ilyenről a közvetlen közelében.
2017. aug. 29. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!