Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem egy ideje...

Az unokatestvérem egy ideje nagyon megváltozott, ez rendben van, de ILYENKOR tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval elég szemét egy ideje, de még mindig megjátsza magát néha. Erről volt is már kérdésem, de most más a lényeg. Neki van egy testvére, akit nagyon bírok, de ugyebár együtt laknak. Na most szülinapokon mit csináljak?


Mondjuk átmegyek felköszönteni, maradok fél-egy órát, ott van a család, néhány egyéb rokon is. (Azért nálunk illik sokat maradni.) Szóval ott vagyok, feszült a légkör (velem egy idős a számomra főgonosz, ő a lány, a testvére fiú) és ő meg az apja félrehívogatnak (az apja fura figura, olyan nagyhangú, kissé ijesztő), kérdezgetnének, kioktatnának, hogy miért nem barátkozok a lánnyal, miért vagyok ÉN ekkora ilyen-olyan szánalmas s***fej. Ha nem megyek velük félre, valószínűleg leégetnek mindenki előtt, meg jönne a "takarodj innen te ***, nincs itt helyed"! Legalábbis az én fejemben ilyenek játszódnak le.


Mit tegyek, hogy én is élvezhessem kicsit élvezhessem a bulit vagy bármi hasonló eseményt? Mennyit érdemes maradnom? Volt már valaki ilyen helyzetben?


14/L



2017. júl. 25. 21:50
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:
HA testvérét bírod, és őt köszöntöd fel, akkor inkább vele beszélgess, én ezt tenném. Meg csak akad ott még más személy is, akivel lehet beszélgetni.. Megdicsérném valakinek a frizuráját, aki idősebb társalognék mindenféléről csak úgy..
2017. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!