Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz, ha unokatesómnak pénzért...

Gáz, ha unokatesómnak pénzért adnám oda a fejhallgatómat, amit már nem használok?

Figyelt kérdés

Gamer, 30.000 forint volt.

Mivel en mar nem gepezek, a fiokomban porosodik kb 3 honapja. Unokatesom mondta, hogy adjam akkor neki oda, valaszul azt mondtam neki atgondolom.

Gaz lenne, ha az eredeti aranak a feleert cserebe adnam oda neki?

Mert: 1. gyujtok most valamire

2. mi hasznom lenne abbol, ha egy teljesej jo, draga fulest odaadnek neki INGYEN?

Viszont ezzel azt is erzem, hogy nem lenne szep dolog... eleg kozeli viszonyban vagyunk, kb testverkent tekintunk egymasra.


2017. okt. 28. 14:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ha fontos:

O 13, en 16. Es boven lenne ra penze szerintem

2017. okt. 28. 14:48
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mondd azt, hogy nem tudod nekiadni, kell a pénz, ezért eladnád azt is, hogy meglegyen. Aztán ha felveti, hogy akár meg is venné, akkor még mindig lehetsz jó fej, hogy neki olcsóbban adod.
2017. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
15%
Ingyen még a saját gyerekemnek se.
2017. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekkoromban gyakran vettem az uncsimtol dolgokat (amik neki már nem kellettek, így olcsóbban ide adta), és nagyon menőnek éreztem magam, mert az újat nem tudtam volna megvenni. Nekem jó élmény maradt. Szerintem nem kell túlmagyaráznod, egyszerűen csak mondd, hogy 15e- ért az övé lehet, aztán majd ő eldönti, hogy kell-e neki.
2017. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha majd te se vársz tőle segítséget soha ingyen, akkor add el neki nyugodtan. Gondolom ilyen értékű fülest te se magadnak vettél.
2017. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiii ***** válasza:
89%
Szerintem nem gáz, amit a kettes mond, az jó ötlet, nem kényszer, ha kell neki, fizesse ki. 30 ezer forint azért nem kis pénz, még ha a feléért is adod neki oda.
2017. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Csináld amit a 2-es mond, így is jól jár.
2017. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Minden jó kapcsolat alapja a pontos elszámolás. Ő jól jár, mert az eredeti árnál olcsóbban kapja meg, te jól jársz, mert nem ingyen adod oda.
2017. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

És te vetted magadnak?

+ Neki honnan lenne 13 évesen ennyi pénze?


Te tudod, hogy neked mi a fontosabb. Némi lóvé, vagy az unokatestvéred. Én ennél drágább holmit is adtam már ajándékba, nem szép dolog a szeretteimtől pénzt kérni valami olyanért, amit rég nem használok és csak porosodik.

2017. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2017. okt. 28. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!