Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat

A kérdés

Sokan miért tartják nem normálisnak a családon belüli meztelenkedést?

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, meztelenkedés

2017. nov. 13. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Fene tudja.. Én nem örülnék ha apámat meg öcsémet pucéran kellen látnom, és én se mutogatnám magam nekik. A pasimon kívül ne lásson más meztelenül.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont 2017. nov. 13. 18:29 Privát üzenet
En nem tudom. De nagyon irritalo. Anyamnak is szokasa, siman leulne velem furdes utan meztelen az asztalhoz beszelgetni, de persze, hogy szaladok onnan. Nem ertem mit gondolnak az ilyen emberek.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont 2017. nov. 13. 18:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó persze, az hogy valaki direkt meztelenkedik a családtagjai előtt, az tényleg nem normális. De pl. sokan már azért is kiverik a hisztit, ha véletlenül rájuk nyitnak. De minek?

# 3/20Időpont 2017. nov. 13. 18:36 Privát üzenet
Mert a meztelenkedés egy intim dolog, és illene kopogni mindenkinek még családon belül is- hogy ne hozza kínos helyzetbe a másikat?

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/20Időpont 2017. nov. 13. 18:37 Privát üzenet
Mert beteges dolog.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont 2017. nov. 13. 18:41 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Hát szerintem abból nincs semmi, ha benyit a gyerek (kicsi még), mikor fürdök vagy ha öltözök, de direktbe nem szoktam előtte mászkálni.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/20Időpont 2017. nov. 13. 18:43 Privát üzenet
Szakemberek rég megállapították, hogy a szexuális fejlődés szakaszaiban a családon belüli meztelenkedés határozottan káros. De bárki szerint helyes az, hogy egy serdülő fiú a nővére/anyja mellét lássa először, amikor a legjobban tombolnak a hormonjai? Így születnek az elcseszett felnőttek.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont 2017. nov. 13. 19:05 Privát üzenet
nálunk nem okoz gondot

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont 2017. nov. 13. 19:10 Privát üzenet

Mert nem normális, azért.

Persze elég sokan vannak, akik még a kisgyerekek megerőszakolását is normálisnak tartják családon belül. A statisztikai adatok eléggé beszédesek (a gyerekek 10%-a él át szexuális abúzust, nagy részük családtag által).

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont 2017. nov. 13. 19:16 Privát üzenet
Mert nem az. Vannak olyan törzsek, ahol egy csupasz mell vagy egy kificcenő herezacskó egyáltalán nem is feltűnő. De mi nem ilyen törzsben élünk. Én nem szeretném véletlenül sem a másik intim részeit nézegetni, akár családtag, akár nem. Ahogy azt sem szeretném, ha az enyémet látná meg bárki.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont 2017. nov. 13. 19:34 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A húgom szerelmes az apánkba ezt csak a környezetemben én tartom nem normálisnak? 14/F
Kinek van a legrosszabb anyósa a világon? Olyan történeteket meséljetek, amiket ellenetek tettek, és teljesen nem normálisnak minősül.
A párommal 7 éve vagyunk együtt. Normálisnak nevezhető, hogy elment a családjával nyaralni nélkülem? Nekem kicsit rosszul esett.
Szülôk! Hány éves kortól tartjátok normálisnak azt, hogy a gyerek alkoholos italt fogyaszt?
Itt miért tartják nem normálisnak azt, ha a szülő támogatja a saját gyerekét?
Sose tudom meg milyen normálisnak lenni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Rokoni kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!