Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sokan miért tartják nem...

Sokan miért tartják nem normálisnak a családon belüli meztelenkedést?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Fene tudja.. Én nem örülnék ha apámat meg öcsémet pucéran kellen látnom, és én se mutogatnám magam nekik. A pasimon kívül ne lásson más meztelenül.
2017. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
En nem tudom. De nagyon irritalo. Anyamnak is szokasa, siman leulne velem furdes utan meztelen az asztalhoz beszelgetni, de persze, hogy szaladok onnan. Nem ertem mit gondolnak az ilyen emberek.
2017. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó persze, az hogy valaki direkt meztelenkedik a családtagjai előtt, az tényleg nem normális. De pl. sokan már azért is kiverik a hisztit, ha véletlenül rájuk nyitnak. De minek?
2017. nov. 13. 18:36
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert a meztelenkedés egy intim dolog, és illene kopogni mindenkinek még családon belül is- hogy ne hozza kínos helyzetbe a másikat?
2017. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Mert beteges dolog.
2017. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem abból nincs semmi, ha benyit a gyerek (kicsi még), mikor fürdök vagy ha öltözök, de direktbe nem szoktam előtte mászkálni.
2017. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Szakemberek rég megállapították, hogy a szexuális fejlődés szakaszaiban a családon belüli meztelenkedés határozottan káros. De bárki szerint helyes az, hogy egy serdülő fiú a nővére/anyja mellét lássa először, amikor a legjobban tombolnak a hormonjai? Így születnek az elcseszett felnőttek.
2017. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
nálunk nem okoz gondot
2017. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem normális, azért.

Persze elég sokan vannak, akik még a kisgyerekek megerőszakolását is normálisnak tartják családon belül. A statisztikai adatok eléggé beszédesek (a gyerekek 10%-a él át szexuális abúzust, nagy részük családtag által).

2017. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem az. Vannak olyan törzsek, ahol egy csupasz mell vagy egy kificcenő herezacskó egyáltalán nem is feltűnő. De mi nem ilyen törzsben élünk. Én nem szeretném véletlenül sem a másik intim részeit nézegetni, akár családtag, akár nem. Ahogy azt sem szeretném, ha az enyémet látná meg bárki.
2017. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!