Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meglátogatnád azt a rokonodnat...

Meglátogatnád azt a rokonodnat a gyermeke megszületésekor akivel nem nagyon tartod a kapcsolatot? Névnap, születésnap sms-ben felköszöntöm, de ő nem viszonozza, nem foglalkozik velem

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldött levelet a gyerek érkezésekor akkor igen, vagy telefonált, de ha másodkézből van az info, akkor nem.
2018. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tőle tudom
2018. jan. 8. 16:43
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy látogatnám! És a purgyéja sem érdekelne.
2018. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Én igen, mert ez egy jó lehetőség a kapcsolat újra élesztésére.
2018. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok fenn egyoldalú kapcsolatokat és nincs szükségem olyanokra, kik amúgy leszarnak. :)
2018. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4/5 válaszolónak


nem hiszem hogy feléledne a kapcsolat a látogatás miatt

2018. jan. 8. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem látogatnám meg. Hiába rokon, nincs kétirányú érdeklődés. Én ugyanígy voltam. Mindenki előtt s.eggre kellett esni, ha a rokonságban közeledett valaki születésnapja, az enyémet viszont MINDENKI elfelejtette. Nem voltam annyira fontos, mint a többiek. Ez ment három évig, utána megmondtam a páromnak, hogy többet nem megyek egyikük születésnapjára sem, mert egyik sem tartott arra érdemesnek és annyira fontosnak, hogy felköszönsenek engem is. Ha nem vagyok ugyanolyan családtag, mint a többiek, lazán bekaphatják.
2018. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Te nem vágod hogy a terhére vagy? A rissz-rossz SMS-id se hiányoznak neki, nem hogy még bepofátlankodsz a gyerekhez. Sosem értettem hogy az emberek miért tepernek olyanok után akik magasról $z@rnak rájuk???
2018. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt a továbbiakban sms-t sem írnék, ha nem viszonozza.
2018. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

En nem tartom az unokatesokkal a kapcsolato mert gusztustalan fergek voltak mar evekkel ezelott is. Az eskuvomon meg eleg volt a nyuzott pofajukat latni, a sarokba huzodva :D

Nem keresem oket, ok sem engem, még szerencse. Utszeliekkel nem allok szoba :)

Egyoldaluan meg szerintem ne menj mas nyakara.

2018. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!