Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha ti erről tudnátok, elmondan...

Ha ti erről tudnátok, elmondanátok a szüleinek?

Figyelt kérdés

Unokatesóm 23 éves, beképzelt, műszaki egyetem végzős fiú, akinek az apja német (Németországban él) és nem tud magyarul, az anyja (nénikém) meg itt él, vele lakik,de ez lényegtelen). A lényeg, hogy jóban vagyunk, néha megosztunk egymással kínos dolgokat, és elárulta nekem, hogy a szomszédjukban lakó férfi feleségével néha lefekszik, de néha szégyelli érte magát, mrt ha találkozik a szomszéddal, köszönni kell neki. Azon gondolkodik, hogy ha az anyjának elmondja, akkor az kiüzen az apjának Németországba és akkor büntetésből nem fog neki hazaküldeni extra pénzt, de az anyjával szívesen megosztaná ezt az infót, csak nem meri, mert nem biztos, hogy nem fog kiüzenni az apjának. Én meg szeretném, ha unokatesóm kicsit visszavenne a nagyképűségéből és amúgy szerintem meg disznóság, amit csinál és én elmondanám a nénikémnek a titkát, amit amúgy el akar mondani ő is, csak nem meri. Mi a véleményetek erről?

18 F



2018. jan. 9. 11:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem a te dolgod
2018. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt emberek vagytok, semmi közöd hozzá, hogy kivel fekszik le.
2018. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Az anyjának sincs hozzá köze?
2018. jan. 9. 11:35
 4/47 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy a szomszédja házassága romokban van...
2018. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

23 éves. Az anyjának sincs semmi köze hozzá.

És erősen kétlem, hogy a papát kicsit is érdekelné ez a történet és "büntetné" emiatt a fiát.


Neked meg végképpe semmi közöd hozzá, viszont az irigység és rosszindulat süt rólad.

2018. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%

Nem!

Majd elmondja a fiu vagy ha nem örökre titok marad!

Kivéve, ha lebuknak!

Egyébként ezt hívják pletykának!

Amikor valaki bizalmasan elmond valamit és az illető gerinctelen módon továbbadja!

Ha a fiu azt akarja, hogy te mondd el, akkor majd megkér rá!

Ne keverd azt a bizonyost, mert a végén a te nyakadba ömlik!

2018. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%

"Az anyjának sincs hozzá köze?"

Miért, szerinted neked be KELL számolnod a saját anyádnak, hogy kivel fekszel le? - Nem, az anyjának sincs semmi köze hozzá.

2018. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy mondanám!

Akár rokon, akár barát, akár ismerős, ha megoszt velem ilyen intim dolgokat, nem fogok a szüleihez rohanni, hogy elmeséljem neki. Ez kb. árulkodós óvodás szint.

Te mit szólnál, ha az ismerőseid, barátaid felkeresnék a szüleidet, hogy elmeséljék, hogy miről beszélgettek veled?

Ez nagyon nem normális.

2018. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

Ne avatkozz bele.

A fiú családjában is galibát csinálsz + lehet végleg tönkre teszed a másik családot.

Az, hogy ők mindezt hogyan intézik, nem rád tartozik.

Az anyára sem tartozik.

Tartsd meg ezt a titkot és ne üsd bele az orrod mások életébe. Gondolom nem azért avatott be a titkába, hogy Te önjelölt szuperhős módjára intézkedni kezdj.

2018. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
94%
Ne avatkozz bele. Elmond neked egy ilyen titkot, te meg továbbadnád? Ember nem fog bízni benned utána...
2018. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!