Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kell kitérni az ilyen...

Hogyan kell kitérni az ilyen kérdések elől?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, elértem abba a korba, amikor a rokonok folyton baszogatnak a hülye kérdéseikkel, és befolyásolni akarják az életemet. Most kezdődött azzal, hogy miért nen csinálok jogsit? Csinálnom kell!! Aztán gondolom jön a miért nincs senkid, majd a mikor lesz már gyerek....

Nem szeretnék most jogsit, egyrészt kicseszett béna vagyok, másrészt most nem is lesz még rá szükségem. Az egyetemen lesz diákom, nyilvám nem kocsival fogok járni. Kocsim se lenne, mégis miből? Kölcsön meg senki se fogja adni. Akkor minek is nekem jogsi? Majd ha szükségem lesz rá, megcsinálom.

19L


2018. febr. 3. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem ellenkezem ezek ellen, nálam is lefut a szokásos "illempárbeszéd" minden távolni rokonnal, akivel évente vagy kétévente találkozok:


-Van barátnőd?

- Most nincs.

- Majd lesz (tetszőlegesen hozzáteszik,hogy ráérek még, meg fiatal vagyok úgy is)

- Igen. (Vigyor)


-Dolgozol?

-Igen.

-Hol?

-Itt és itt

-És jó?

- Igen.

- Az a lényeg.

- (Vigyor)


Nem lehet kitérni. A másik kérdéseit te előre nem tudod befolyásolni. Max. akkor,ha közlöd, többet ne kérdezzék meg.

2018. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell nagy ügyet csinálni az ilyenekből, általában ki tudják fogni azt a pontot ami zavaró számodra sokkal nagyobb vita lesz abból ha elkezdessz magyarázkodni mintha csak egy szavas válaszokat adnál mint ahogy az első mondja. Nem kell idegeskedni és magyarázkodni.
2018. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
pl: "Közöd hozzá?"
2018. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én bólogattam aztán ennyi.


1000km-ről is olyan jól bele tudnak pofázni az életembe, szóval nyugi, aki ilyen az nem fog változni.

2018. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%

Én szívesen letenném a jogsit de apa nem engedi :(

én is egyetemista vagyok de örülnék ha alám raknák. Nálunk pont fordítva van. Apa rendes eltilt tőle mindenhova biciklivel járok szakadó esőbe "nagyon"jó :D

19L

2018. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejezd ki nekik, hogy nem kell minden héten ugyanazokat a kérdéseket feltenni. Ahelyett, hogy kipattannál a bőrödből beszéld meg velük hogy mit mért csinálsz úgy ahogy. Persze vannak akik nem értenek magyarul és létezik memóriazavar is.
2018. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!