Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan családtagod, akivel...

Van olyan családtagod, akivel nem tartod a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal, a tesómmal csak nagyon ritkán
2018. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal és az ő oldaláról mindenkivel. Fél éves voltam, amikor úgy döntött, elég volt neki a babázásból és a feleségből és inkább más nőket reszelgetett onnantól. A “nagyszülők” sem kerestek egyszer sem.
2018. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Apukám sajnos 18 éve nincs velem (14 voltam). Azóta nem láttam a 2 fiú és 1 lánytestvérét, valamint az ő gyerekeiket (unokatesóimat). Apu temetésén a nő megígérte, hogy beszáll utólag a költségekbe és tartani fogjuk a kapcsolatot. Azóta se hallottam róla :)

Az is hozzátartozik, hogy kb. 300 km-re vannak tőlünk.

Tavaly nyáron elmentem anyukám rokonaihoz ugyanabba a városba. Jött velünk szemben apu nővére. Én nem ismertem meg, keresztanyu mondta, ki ő. Ők beszéltek pár szót, majd mondta neki, hogy én vagyok xy lánya. Nagyon meglepődött, szóhoz sem jutott. Majd kinyögte, hogy igen. De szép lett. És ennyi! :)

Bár unokatesóimmal felkerestük egymást fb-on, de nem beszélgetünk. Csak kíváncsi voltam, egyáltalán hogy néznek ki :)

2018. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak a szüleimmel tartom a kapcsolatot. Testvérem nincs, csak nagybátyám/nagynéném de velük évek óta nem beszélek, a távolabbiakkal pedig nagyon ritkán találkozok, kb 2-3 évente 1x.
2018. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag csak anyámmal és öcsémmel tartom, velük napi szinten.


Apám és szülei meghaltak, így azóta a rokoni látogatások is szinte megszűntek. Évente 1-2 alkalommal találkozunk arra a fél órára amíg ott vannak. Van rokonom akivel évek óta nem beszéltem, nem is láttam.

2018. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaanyám, hét éve lassan.


De ha a családom többi tagja is folytatja a beszologatást meg a rendezkedést és kioktatást, akkor velük is meg fogom szakitani a kapcsolatot.


1000km-re élek, de beleugatnak mindenbe, amit véletlenül elmondok... de már nem fogok nekik semmit.

2018. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nővérével(keresztanyukám), és az ő gyerekeivel nem tartom a kapcsolatot. Édesanyám és a nővére között mindig volt feszültség, de amióta meghaltak a nagyszüleink onnantól meg tudná gyilkolni anyukámat a testvére.


Múlthéten is próbált felhívni, hogy sározza nekem anyut. Tesómat elérte, onnan tudom mit akart mondani. Letiltottam a számát.

2018. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A két nővérem közül az egyikkel, több mint 2 éve. 10 évig pokollá tette a család életét a volt férjével együtt és az ingyencselédjének nézte az egész családot (a mi hibánk is, hogy hagytuk). Azóta ugyan picit megváltozott pozitív irányba, de engem már nem tud meghatni és nem is érdekel, hogy mi van vele. Az egész családból csak anyummal tartja a kapcsolatot, de őt is általában csak akkor keresi, ha segítségre van szüksége. Életemben nem találkoztam még nála önzőbb és hálátlanabb emberrel.
2018. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
apámmal,sógorommal, nővéremmel és annak családjával.
2018. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én anyám és apám testvéreivel nem tartom egyáltalán. Nem haragszunk egymásra, csak egyszerűen nincs rá igényünk.
2018. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!