Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek a nagybácsimmal?

Pemmencs kérdése:

Mit tegyek a nagybácsimmal?

Figyelt kérdés

Nem adtam kölcsön neki egy hozzám nagyon közel álló vagyontáryam.

Erre írt a 43éves édesanyámnak hogy arrogáns vagyok. 20évesen úgy érzem meg tudom ítélni mit kire bízok. A nagymamám először neki adott igazad majd azt mondta inkább nem foglal állást. Testvérem 18.szülinapjára miattam nem jött el a 30 éves nagybácsikám. Mit csináljak vele?



2018. febr. 11. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Sz4rd le!
2018. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az o baja, az o baja, nem a tied. A kolcsonkeres nem jelenti azt h neked muszaj odaadni vmit! Mellesleg en utalom a kolcsonkeregetest, nem kerek soha es oszinten nem szivesen adon kolcsonbe.
2018. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő az arrogáns. Feltett egy kérdést, amire te nemmel válaszoltál (jogod van rá), ezt nem volt képes tiszteletben tartani, és árulkodik, mint egy óvodás gyerek. Gondolom volt egy olyan éle a dolognak, hogy "nézd már a pimasz kölyke hogy viselkedik" (abszolút nem vesz felnőtt számba). Anyukád és nagymamád helyében nem játszanék döntőbírót, elintézném azzal, hogy semmi közöm egy másik felnőtt döntéseihez. Amit TE magad tenni tudsz, hogy magasról tojsz az egészre, hadd duzzogjon ő is, meg az is, aki vele óhajt duzzogni. Ha engedsz neki, vagy foglalkozol vele, dupla annyira szamárnak fog nézni legközelebb.
2018. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben tegyél rá. Jogod van nem kölcsönadni a saját dolgaidat.
2018. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
"Pénzt, autót, nőt SOHA nem adunk kölcsön!" Itt a anyád tesója aki arrogáns de mire fel vergődik?
2018. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvállalt egy munkàt amihez nincs elég eszköze nekem kellett volna odaadnom a saját vagyon tárgyam, hogy el tudja végezni a megbizatást. De mivel tudom semmire sem vigyáz és sosincs pénze nemet mondtam. Szerintem 30évesen már nem kölcsön kérni kell hanem magának megteremteni.
2018. febr. 11. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Bitófára vele akasszuk fel
2018. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van nemet mondani. Ha ezzel a családodnak problémája van, az még mindig az ő problémájuk.
2018. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Mi lehet az a nagyon fontos vagyon tárgyad amit nem tudsz kölcsönadni, most már kíváncsi lettem.
2018. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
Eszköz, vagyontárgy, megbízatás...aztaku, nagybácsi az FBI-nál van és kell a kódtörőd, vagy mi? :D
2020. ápr. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!