Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a nagynénémnek?

Figyelt kérdés
Van egy párom már két éve, aki cukorbeteg. A nagynéném szerint még most kéne elhagynom, mert gyereket veszélyes így vállalnunk. Azt is mondta, hogy akinek valami betegsége van, az idővel azt fogyatékként fogja fel és meg fogja keseríteni az életem.
2018. febr. 11. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Két éve együtt vagy vele, és most pár ilyen mondat bezavarhat? Milyen kapcsolat ez?
2018. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nagynénéd idióta. Azért a cukorbetegség nem alkoholizmus vagy heroinizmus, sem pedig skizofrénia. Anyám borogass....
2018. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%
ne az legyen amit ő akar. Hanem az amit te!
2018. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Te akarod elhagyni,csak könyebb a nagynéni szájába adni a gondolataidat?
2018. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
A cukorbetegség lassan népbetegség, ennyi erővel senkinek ne legyen prkapcsolata, aki cukorbeteg?
2018. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez típus függő.Ha kettes szinte semmi esélye annak hogy a baba is cukros lesz.Ha eggyes típusú a párod akkor kb 30-40% esélye van annak hogy a baba is az lesz.Ne a nagy néni határozza meg az életed hanem te.Attól még hogy cukros miért ne válallhatnátok babát?Ez nem fogyaték,hanem egy életre szóló betegség ami igen inzulinnal karban tartható.És ha baba lesz lehet h nem fog tudni rohanni mert te nem bírsz a csöppséggel mert olyan a cukra.Kérjétek ki Baba tervezés előtt szakember véleményét.Cukorbetegen is lehet élni.Minden nap tapasztalom.3 cukorbeteg van a családban 2 tesóm meg anyukám minden nap látom őket hogy ugyanúgy élnek mint mi csak figyelnek mit esznek és cukrot mérnek és inzulint adnak magunknak
2018. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Neked is lehet betegséged amiről most még nem is tudsz. Én 25 évesen tudtam meg, hogy van egy veleszületett betegségem.

Te mit szólnál, ha elhagyna ilyen miatt?

És ha a gyereked lesz beteg őt is elhagyod?

2018. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is cukorbeteg, én meg Budapest-bajnok voltam vívásban. Nem tartom magam rossz genetikai állományúnak
2018. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy cukorbeteg férfit. Kb. 27 évesen jött ez ki rajta, akkor már felesége, sőt gyereke is volt. Felesége természetesen maximálisan mellette állt. A férfi már csak betegsége miatt is kőkeményen sportolni kezdett.

Felesége 44 éves korában rákban, nagyon hirtelen elhunyt. A cukorbeteg férfi nevelte tovább két lányukat, ápolta édesanyját. Mikor édesanyja meghalt, gyermekei önállók lettek, újra párkapcsolata lett.

Én a Fertő tavat bicikliztem vele körbe. Tudta, mikor kell egy kiflit megennie, mikor kell egy kis inzulint adnia magának.

Olyan ember, aki nem támaszkodik másra, hanem inkább ő tud támaszt adni másnak.


Szerintem nagynénéd idióta. De nekem is furcsa, hogy te most emiatt elbizonytalanodsz egy kétéves kapcsolatban.

2018. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha egyáltalán megfordult a fejedbeb, hogy igaza lehet, akkor hahyd el a fiit az Ö érdekében mert NEM szereted öt.

Én hasonlonál (csak ott a magasságon nyávogott) helyböl kiosztottam a baromságokat beszélö, korlátolt rokont, ha te erre sem vagy képes, az irtó gáz.

2018. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!