Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti haragudnátok, ha nem...

Ti haragudnátok, ha nem köszöntenének fel a közeli rokonaitok a születésnapotokon, vagy egyéb alkalmakkor?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

nem, nem is nagyon tartom

nincs sok értelme, most mivel jobb az ha valaki anyit mond hogy boldog születésnapot?? ha esetleg kicsit össze jön a család, békésen csak úgy eltöltünk egy napot az többet jelent mint bármilyen ajándék vagy bármi

sokszor az apróbb dolgoknak kellene örülni :)

2018. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
65%
Igazából pont hogy örülnék neki. Nem látom értelmét ezeknek a dolgoknak szóval nem bánnám, ha elfelejtenék. Ünnepelni is kész tortúra nekem még ha csak a szűk családdal is történik.
2018. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ. Ha amúgy is sokat beszélünk, tartjuk rendesen a kapcsolatot, rosszul esne hogy egy messenger üzenetet sem érdemlek meg. Nem várok ajándékot de egy pici megemlékezés jól esne. Haragudni nem haragudnék, csak ezentúl én is így állnék a dologhoz.
2018. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nem fordulhat elő olyan, hogy a családtagjaim ne köszöntenének fel. Egyszerűen nem is létezik ilyen opció. Velem sem eshet meg, mert imádok ajándékot venni a szeretteimnek.
2018. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem is értem hogy másoknál miért nem alap az hogy a közeli hozzátartozokat felköszöntik.

Nem tudnám elképzelni hogy a szüleimet,testvéreimet, nagyszülőket ne köszöntsem fel.

Az nem zavar ha pl. az unokatesom elfelejti,de azért a tesómtól rosszul esne.

2018. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is megváltás lenne, ha elmaradna.

Már évek óta próbálom terjeszteni a családban, hogy hagyjuk ezt abba, és egyszer nyáron jöjjünk össze egy kerti partyra a születésnapok helyett. De még nem mindenki adta be a derekát. Nagyon terhes már nekem télen a készülődés, a nagy főzés, a trakta. Meg nyilván tartani, hogy ki vegán, ki allergiás a tejre, ki a gluténre. Akkor ezeknek külön készíteni kaját. Kezd elegem lenni ebből.


Ha nyáron lenne, bográcsolhatnánk egyet. És a málnától az eperig a paradicsomon, paprikán keresztül a salátákig minden van, könnyebben lehetne mindent megoldani.

2018. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a kérdező nem arra gondolt hogy miért nincs neki nagy szülinap tartva hanem csak egy szimpla felköszöntésre gondolt..


Amugy meg miért is kéne akkora felhajtást csinálni..?

Én is csak rágcsával,pogival és egyszerűbb dolgokkal szoktam készülni

2018. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Férjem és én se tartunk semmilyen kapcsolatot már a rokoságunnkal, jó okkal, igy nem haragudnánk,mig tartottottuk se volt felköszöntés,sőt nálunk én szoltam h ma születtem,eszükbe se jutott a piás üvegből kiemelni a fejüket egy boldog születésnapotra se. Aki fontos felköszönt. Ennyi. De ez is csak egy nap,mi sose a napján ünnepeljük.
2018. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, csak egyszerűen jól esne, ha felköszöntetnének, vagy írnának 1 sms-t, nem kell ajándék meg nagy összejövetel. Én szoktam tartani mások születésnapját és névnapját.
2018. márc. 10. 13:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező,de én nem törném magam olyan családért ahol a gyereküket felse köszöntik..
2018. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!