Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem vannak elkényez...

Csak szerintem vannak elkényeztetve ebben a családban a gyerekek?

Figyelt kérdés

Mielőtt megfogalmaznám a mondandómat, előtte leszögezném, hogy ezt nem irigységből írom, hiszen nekünk sincsenek anyagi gondjaink, de szerintem unokatestvérem gyerekeinek a viselkedése felháborító. Unokatestvéremet most nevezzük Krisztinek. Szóval meghívtak minket egy partira, mivel a kislányuknak volt a 12. szülinapja. Kb. 15 vendég volt jelen az eseményen. Otthon tartották... Nekem is van egy lányom aki 11 éves volt nemrég. Amikor bementünk a nappaliba minden fel volt díszítve, a kislányom véletlenül levert egy PAPÍR díszt, semmi baja sem lett a disznek, de Kriszti konkrétan elkezdett a lányommal kiabálni, hogy, hogyan gondolja ezt, hogy már az elején tönkre akarja tenni a lánya szülinapját.... Jó, ezután az incidens után jött az ebéd ami nyugodtan telt. Majd következett az ajándékozás. Krisztinek 3 gyéreké van. Az ajándékozásnál kiderült hogy nem csak a szülinaposnak kellett volna ajándékot vinnünk..!? Amikor megtudta a másik két gyerek, hogy ők nem kaptak semmit elkezdtek üvölteni, nem túlzok, konkrétan bele rúgtak mindenbe és kiabáltak. Kriszti erre csak annyit mondott, hogy ,,úgy látom egyesek nincsenek tekintettek rátok". A szülinapos

, pedig visszaadta az ajándékot, mert neki nem kell! Itt telt be a pohár! Hazamentünk! Másnap Kriszti írt egy szép kis üzenetet, melyben kifejezte, hogy

A gyerekek már egy napja nem esznek a szülinapon történtek miatt. Vélemények?



2018. márc. 13. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Röviden és tömören: Kriszti idióta.
2018. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk a nem szülinapos gyereknek is valami apróságot vinni amib olyan kicsi, higy nem érti ő miért ne kapna

Itt anyukaval van igazan probléma, nálam itt be is fejeződne a kapcsolattartás

2018. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező velük tartani a kapcsolatot (tőlük érkező levelet se kell elolvasni, valamint többet nem is kell hozzájuk menni)

Vannak ilyen szülők, akik úgy nevelik a gyerekeket,hogy körülöttük forog a világ, bármit megtehetnek, (de mást ugyanakkkor legapróbb dolgokért megszólnak).

Én is ismerek ilyeneket.

Kapcsolatot nem tartom velük, mást nem tehetek.

Megváltoztatni őket nem tudom, a szülők nevelési elveire nem vagyok hatással és nem is lehetek, egyébként is az ilyen szülők meg vannak győződve róla, hogy ők a legokosabbak, ők mindig mindent jól tudnak és a világnak kell alkalmazkodnia az üvöltő, viselkedni nem tudó, féktelen gyerekeikhez.

2018. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Ezt talán nem is elkényeztetésnek hívnám. Neveletlenek. Vagy hülyén neveltek. A szüleik meg nem normálisak. De a gyerekek sem. Ezért nem esznek??

Minek kéne ajándék mindenkinek? Gondolom, nem 2-3 évesek, hogy nem értik, hogy a másik miért kap, ők meg miért nem. Szerintem gáz ilyenre rászoktatni a gyerekeket.

Kriszti ahelyett hogy duzzog és beszólogat, inkább szólt volna rá a dühöngő gyerekeire, és magyarázta volna el, hogy ők miért nem kaptak.

Azt hiszem, többet nem mennék Krisztiékhez.

2018. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Te jó ég!


Hát a mininum, hogy megmondanám neki, hogy állítson magán kedves Kriszti. És egy ideig a részetekről be van fejezve a látogatósdi, na de ők sem szívesen látott vendégek...

Egyszerűen nem értem az ilyesmit, bizonyára jól megkeseredett nő lehet. Sz*rd le, de tényleg, drámakirálynő :/

2018. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Kriszti egy ostoba, hisztis p.csa, így csak ezt tudja átadni a gyerekeinek is. Mi itt a kérdés?
2018. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Röviden és tömören: még egy kéredző aki arra élvez hogy vadidegenek szidnak valakit.
2018. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kriszti is egy neveletlen bunko..ahogy a gyerkocei is..mi masok lehetnenek ha ezt a peldat latjak.. En biztos,hogy befejeznek vele mindenfele kontaktot..
2018. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején elmentem volna onnan, és többé nem tartanám velük a kapcsolatot.
2018. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló mért ,,élveznék arra hogy vadidegenek szúdnak valakit", azért írtam ki mert már őszintén elégtem volt és ki akartam írni magamból.
2018. márc. 13. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!