Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy új ember került a családba (házasság, születés által) és nehezen tudtátok őt el/befogadni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A szüleim 7 éves koromban elváltak, mert anyám megismerkedett valaki mással.

11 év elteltével sem tudok meglenni vele egy légtérben. Mondjuk tett is róla...

18/F

2018. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukám felesége. De kölcsönösek az egymás iránti érzelmeink.
2018. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 20 évben rengeteg emberrel kerültem rokoni kapcsolatba, a legtöbbjükkel semleges a viszonyom, nem ápolok velük szorosabb kapcsolatot. Pár emberrel kimondottan jó kapcsolatban vagyok, pl. apósommal és édesanyám új társával. És hát vannak, akiket a hátam közepére nem kívánok (pl. azt az embert, aki miatt elváltak a szüleim), velük semmilyen kapcsolatot nem tartok.

Sok kisgyerek is született a családban, őket természetesen minden feltétel nélkül elfogadom, hiszen senki sem tehet arról, hogy hová születik.

2018. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaanyám. A család 95%-a utálja, mint a szart, de okkal.


Mindenkit kritizál, folyton nyavalyog, nem hagy másokat szóhoz jutni, elmarta apát a bátyjától, tőlem, stb.

2018. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!