Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak elég ciki? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagynéném aki szinte nàlunk lakik. És bárhova megyünk a családdal akár iskolai ünnepség vagy csak kirándulni megyünk mindig jön velünk. Ebből most már elegem van mert elég ciki osztálytársaim előtt. És múltkor tesóm osztálytársa meghìvta a családunkat hozzájuk és nagynéném meg sírt, hogy ő nem jöhet velünk. Meg mindenbe bele szól. Nagyon idegesìtő.12/l

2018. márc. 26. 14:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit kéne tennem? Normális válaszokat várok.
2018. márc. 26. 14:27
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

De miért ciki, ha megy veletek kirándulni meg iskolai ünnepségre??? Általában is meg szokták hívni a családot, nagyikat, stb., nemcsak a szülők lehetnek ott. Akkor az is ciki, hogy elmegyek a keresztfiam rendezvényeire az oviba? Pl. farsang. Programokra is mehet bárki, sőt, én gyerekként azt élveztem, ha minél többen mentünk, unokatesók, szüleim testvérei, szüleim barátai és a gyerekeik.

Az valóban idegesítő lehet, hogy beleszól mindenbe. De a többiben semmi rosszat nem látok.

2018. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem irigyellek egy unatkozó nagynénivel? Kinek a tesója? Apukádé, vagy anyukádé? Csak téged zavar, őket nem?

Beszélj először a szüleiddel, hogy neked ez milyen ciki, amúgy is abban a korszakban vagy, hogy minden ciki, nemhogy egy mindenbe beledumáló nő. A nagynénéd megérthetné, hogy attól, mert valamelyik szülőd testvére, attól ti egy külön család vagytok. Jöhet vendégségbe, minden ok, de azért ne viselkedjen úgy, mint egy nagymama. Neki nincs gyereke? Gondolom azért van nálatok annyit.

2018. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom, a nagynénéd nagyon magányos lehet, azért van nálatok! Ne irigyeld tőle a családi légkört! Örülj, hogy ilyen "jófej" szüleid vannak!
2018. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is arra gondoltam, hogy talán nincs gyereke, így örül neki, ha ő is mehet olyan rendezvényekre a szüleiddel, amit saját gyerek hiányában nem élhet át.
2018. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
De miért ciki, hogy elmegy? Jelenetet is rendez, hisztizik, kioktat pl? Mert ezeket valóban meg kell beszélni vele, hogy változtasson rajtuk.
2018. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ridamov ***** válasza:
64%
Én azt mondanám, hogy vegyen vissza mert már nem csak a családod de a te magánszférádba is nagyon durván betört
2018. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Anyukámnak a testvére. Apukám se szereti, hogy nem tudunk csak sima családként élni mert mindig nàlunk van. Azért ciki mert iskolai ünnepségre pl. évzáró, évnyitó csak szülők mennek mindenkinek ha mennek nekem meg jön keresztanyàm is.
2018. márc. 26. 14:54
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs gyereke
2018. márc. 26. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon fura iskolába járhatsz. Nálunk nemcsak a szülők mennek. Ráadásul az osztálytársaim sose nézték, hogy ki jött a családomból vagy ki nem. És én sem fürkésztem mások családját. Szóval semmi ciki nem volt benne.


Az normális igény, hogy lehessetek csak anyukáddal, apukáddal. Ezt anyukádnak kéne megbeszélnie a testvérével, hogy ne minden egyes családi programra menjen veletek. Ettől persze csinálhattok vele is programokat, csak ne minden program olyan legyen, hogy ő is ott van.

2018. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!