Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Tegnap megkért az egyik rokonom, hogy menjek érte a vasútállomásra, és vigyem haza az autómmal.


Mikor megérkeztem az állomásra, kiderült, hogy nála volt az ő nagytestű kutyája (amit ritkán visz magával, de aznap mégis vele volt), és mondta, hogy a kutyáját is engedjem be a kocsimba.

Én ellenkeztem (nagyon vigyázok a kocsimra), emiatt ő megsértődött és ordibálni kezdett velem, hogy miért utálom a kutyákat, s végül gyalog ment haza.


Én úgy érzem, nekem volt igazam, de mégis kíváncsi vagyok, mi a véleményetek. Az autó amúgy új, Toyota (tavaly vettem). Ti mit tettetek volna?



2018. ápr. 10. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Én beengedtem volna, mert nekem is van kutyám.

DE ez a t autód, te döntesz és főleg, hogy nem is szólt!

2018. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Két pitbull babám és egy tacsim van, akik imádnak autózni, tehát én egyértelműen beengedtem volna. De ebben a helyzetben neked volt igazad. Még ha szól előre, hogy ott a kutya és úgy nem engeded be akkor jogos a kiakadása, de így egyszerűen pofátlanság, hogy szívességet teszel neki, nem szól a kutyáról, (ami nyilván nem egy tacskó vagy mopsz, hogy ölbe lehessen vinni) és még neki áll feljebb.
2018. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a kutyákat, de itt neked volt igazad. Úgy kellett volna kezdenie hogy ott a kutya is, bevállalod-e.Hiszen te teszel neki szívességet és nem fordítva.
2018. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Azt engedsz be az autódba, akit szeretnél, illetve neki mindenképp szólnia kellett volna, hogy hozza a kutyáját. Ebben igazad van, viszont a konkrét kérdésre válaszolva: biztos beengedtem volna. Nálunk a kutya családtag, és tisztább mint sok más ember akit ismerek. Ennyit erről. El vagy ájulva az új autódtól megértem, de azért na...
2018. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A te kocsid, a te döntésed. Ha előre szól akkor jogos a felháborodás, de így egyáltalán nem
2018. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Elvileg igazad van. De ha már úgy alakult, hogy nem tudtál róla, hogy vele van a kutyája is, miért nem mondtad neki, vegye le a pólóját, vagy bármit, amit aláteríthetsz, és simán hazaviszed őket. (HA már kimentél elé az állomásra.)


Én így csináltam volna. A kecske is jóllakott volna és a káposzta is megmaradt volna. (Volna, volna, volna.) Most már tökmindegy.

2018. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem ketrecben van az állat akkor tuti nem engedem be,pedig nem tavaly vettük az autónk. Franc se fog szőrt takarítani 2 hónap múlva is.
2018. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

19 éves, de tisztán tartott autóm van.

Én se engedtem volna be. Ő volt a pofátlan, mert mondania kellett volna előre, hogy állatot is kéne szállítani.

És akkor én már a telefonban megmondtam volna, hogy így nem tudom hazavinni. :DDD

Amúgy, ha végül haza bírt gyalogolni, akkor minek telefonálgatott?

Ha meg ordibált volna velem, akkor a későbbiekben soha sehova nem vinném a kétlábú állatot (=rokont) sem.

2018. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Mivel nem szolt elore, en se vittem volna el. (Alapbol nem sueretem a kutyakat a kocsiban.)

Ha szol becsuletesen, akkor meg is kerhetett volna hozz egy lepedot, ami helyett vesz neked egyet vagy o jarhatna egy lepedovel es ilyenkor alateriti a kutyanak. Mondju egy kuytaszallitas utan minimum egy porszivozas jar az iylentol.

De biztos szandekosan nem szolt es azert is haborodott fol, mert magara volt duhos, hogy nem jott be "az eltitkolom a kutyat, majd ugyse mer itthagyni" elkepzelese. Ne vedd magadra.

2018. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!