Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan rendeznétek a sógornőtö...

Hogyan rendeznétek a sógornőtökkel ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni.


Az előző kapcsolatomból van már egy 7 éves kislányom.

A férjem szülei is kvázi saját unokájukként kezelik őt.

A férjem bátyjának és az élletársának a kislánya volt az első unoka.

Így, hogy bekerültünk a családba sem tetszett már neki igazán de nem volt semmi konfliktus.

Most viszont, hogy babát várok és kisfiú lesz teljesen megkattant.

Folyamatosan ellenem beszél, szítja a vitákat.

Nem is szívesen megyünk akkor át anyósomékhoz ha ők ott vannak.

A helyzet az, hogy ők nagyon rá vannak utalva anyósomékra mert nem áll úgy az anyagi helyzetük. De azt tudják nagyon jól, hogy nekünk nem kell segítség és ezt nem fogjuk tőlük elvenni.

Sajnos én nagyon magamra tudom venni a dolgokat és nem tudom mitévő legyek, hogy ez a kqpcsolat rendeződjön.

Nem is értem igazából, hogy miért lett ilyen ellenséges velem.



2018. ápr. 17. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell akkor átmenni, amikor ott vannak
2018. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem mindig kivitelezhető. Főleg ha családi ebédek vannak, születésnapok, névnapok stb.
2018. ápr. 17. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell oda menni ha otthav,vagy fapofa. Irigy rátok,lehet frusztrálja az is h ti nem élősködtök Anyósékon,lehet a kapcsolatukban is probléma van,v nem lehet gyerek stb ,innen fujhat a szél.
2018. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott van*
2018. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amennyire tudjuk kerüljük őket.
2018. ápr. 17. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen igazi unoka jelen esetben az ő gyermekük. Fèltèkeny, hogy lesz màsik unoka is, akit ugyanúgy szeretni fognak.
2018. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat már sosem fog rendeződni.

- Te feleség vagy

- Te fiú gyereket vársz, aki a régi világban trónörökösnek számított

- Nektek nincsenek anyagi gondjaitok, velük szemben

- És hát nálatok már két unoka lesz és hát mindhármat szeretnék majd támogatni a nagyszülők, nekik pedig kevesebb fog jutni.

- Még több emberrel kell osztozni a szereteten.


Irigységre nincs orvosság. Beszélhetnél a fejével, de abból is csak az lenne, hogy bezzeg te így meg úgy és egyáltalán miért nyitod ki a szádat, mert neked annyira jól megy és most minden figyelem rád irányul, mert gyermeket vársz és vele senki sem foglalkozik.

2023. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!