Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon önző dolog nem elmenni...

Nagyon önző dolog nem elmenni egy lakodalomba, mert van függőbeteg családtagom aki csak lehúzza a hanglatomat?

Figyelt kérdés
Állandóan emelgeti a pálinkás poharat,otthon is(titokba nagy pohárból is,hogy ne tudják mit iszik),máshol is és már elegem van belőle.Energiát vesz el tőlem a tudat.Amúgy se nem jó kapcsolatunk,nagyon felszines.Ahova meg megyünk lakodalomba épp nem tartjuk annyira a kapcsolatot,fölöslegesen jópofizni meg ott ücsörögni nincs kedvem,üresbe megy az idő meg még stresszes is fogok lenni.Valahogy nem látom értelmét,hogy fölösleges idegességgel töltsek el órákat,hangzavarban legyek,helyette inkább a pár nap múlva kezdődő vizsgámra tanulnék,annak több értelmét látom.

2018. jún. 1. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltam már ilyen helyzetben... családi összejövetel de én az ilyet nem tekintem családtagnak ( nekem nem is rokonom az illető). Bár nem esküvő volt hanem asszem szülinap , tudtam h tivornya lesz , kirázott a hideg ha arra gondoltam h a pofazasat hallgassam , így mondtam h köszönöm , de nem érek rá. Ennyi, nem is bántam meg, tényleg volt százszor jobb dolgom us.
2018. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ezt érzem,hogy van jobb dolgom is.Meg van elég sok gondom is, az meg hogy a nyakamba vegyek ilyen ideget nem hiányzik fél órára sem.Ha valaki nem épít a viselkedésével.hozzáállásával ne is romboljon.Fejezek egy főiskolát lassan,közben dolgoztam is,most sajnos munkát keresek,amint lesz azonnal költözni fogok innen.Még jó hogy van valemenniy félretett pénzem meg ösztöndijam.
2018. jún. 1. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem unokatestvérem megmondta a frankót, hogy nem jönnek, mert nem tudja megállni hogy ne igyon. Ha meg iszik, hülye.
2018. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy gondod nem kell belőle csinálnod, mert kb. annyiba kerül az egy főre jutó lagzi költség, mint amennyit egy átlag vendég ad 15 ezer legolcsóbban, 25 ezer ha kicsit elegánsabb minden.


Így hogy lagziban nem veszel részt, ha adsz 15 ezret akkor utólag senki nem dumálgathatja, hogy na ez is ennyire sóher, hogy ezen spórolt.

2018. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem önzőség ez. Amikor a rég nem látott unokatesóm házasodott meg április végén, akivel nagyjából 10 évvel találkoztam és nem volt valami fényes vele a kapcsolatom, mondtam, hogy nem vagyok hajlandó elmenni, mert alapból nem bírom őt, mert folyamatosan vert kicsiként, és emellé készülnöm is kellett az OKJs vizsgáimra és a vezetésre. Sajnos a szüleim úgy állnak az effélékhez, hogy "ha valaki rokon, akkor már szeretni kell mindenkit" és anyum a keresztanyja az unokatesómnak, szóval kötelező is volt ez az egész nekik. 20/f
2018. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint alapból rühellem a lakodalmakat.


Nem szeretem a tömeget, felhajtást, nem lehet jókat beszélgetni, hülye programok vannak, idegenek faggatnak. Nem szeretek se táncolni, se semmit.


Engem anyám "rángatott el" unokatestvérem lagzijára. Pedig előtte évek óta nem is beszéltünk, de hát "úgy illik mert rokon". Meg a "rokoni kapcsolatokat ápolni kell". Hiába mondtam, hogy ezt a kapcsolatot már ott b..szta meg a fene 4-5 éve. Fantasztikus volt végig ülni és unni az egészet. Ha most lenne akkor elmennék az esküvőre magára aztán kalap-kabát.


Piálós oldalról meg ott volt a saját apám míg meg nem halt. Mindig részeg volt alapból, de az ilyen összejöveteleken még inkább töltötte magába az ingyen piát. És remek volt utána egész nap-este az ő ordibálást, kamu sztorijait meg önistenítését hallgatni.

2018. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem önző dolog. Megmondod, hogy pár nap múlva vizsgázol, neked ez most "nem fér bele".
2018. jún. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!