Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kìnos szituáció. Ti mit...

Kìnos szituáció. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A hétvégén hivatalosak voltunk egy kis összejövetelre a párommal, amit a kedvesem testèrènek a telkén tarottak. Ott volt a 6 èves kislányuk is termèszetesen, sokszor vigyáztunk rá, amikor ùgy adodtt, szòval nagyon szeretjük és ő is eléggé ragaszkodik hozzánk, viszont igencsak szeleburdi hogy ùgy mondjam.


A vacsorát kint terveztük fogyasztani, a szabadban sütöttünk meg minden, nos azt kell tudni, hogy a házzal szemben van egy kis emelkedő, ott van a raktárhàz ès a budi, sajnos nincs benti wc...ez lènyeges tudnivalò a törtènet kimenetele miatt.


Szóval kint ültünk, már sötètedett,a kislány megsértődött, hogy majd 10-kor be kell mennie aludni. Pisilnie kellett és megkért, hogy kìsèrje, fel a budihoz, mert fèl egyedül ott. Miután vègzett, èn is bementem, mondta, hogy megvár mert, fèl egyedül visszamenni. Erre, amikor ültem bent, kinyitotta a budi ajtòt, teljesem kitàrta ès lesyzaladt nevetve.


A többiek röhögőgörcs közepedte kiabálták, hogy van, amire nem kìvàncsiak vacsora alatt, èn meg nem bìrtam felàllni, vègül a baràtnőm jött fel ès csukta be az ajtòt.


Nagyon ciki volt, gyakorlatilag szemben ültem az ètkező haverokkal/ùjonnan megismert barátokkal a wc-n ès nem tudtam visszacsukni az ajtòt.


Szerintetek? :D



2018. jún. 4. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a kislánynak kijárt volna utána egy füles. Büdös kölök, mit képzel... Maga a szitu nem ciki, de a gyerek ritka pofátlan.
2018. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem neked kell rosszul érezned magadat, hanem a szüleinek kellene a bocsánatodért esedezniük, és ott helyben úgy helyre kellett volna rakni a kislányt, hogy legközelebb ne legyen kedve más kárára szórakozni! Jó nagy bunkó társaság, hogy még poénkodnak is rajtad, ahelyett, hogy a gyereket szidták volna össze.
2018. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Megcsinálnám ugyanezt a kislánnyal, oszt kész.
2018. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Röhögnék rajta és később elmesélném még az unokámnak is. Ezek azok a sztorik, amiket a családi emlékezet évtizedekig a kedvencei között tart számon.
2018. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha velem csinálta volna ezt, nos, akkor kb annyi is lenne a nagy barinőzésnek, vagy mi van köztetek. A párod mit csinált, hogy nem sietett oda vagy szólt rá a kiscsajra? Kéne nevelni a gyereket - a szüleinek. Ha én kiskoromban ilyet csináltam volna, amivel ennyire leégetek valakit, akkor pofont adott volna, hogy fal adja a másikat - és teljesen jogosan, és hozzáteszem, apám életemben kb 3 jogosan járó atyai pofont adott.
2018. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ìgy utòlag tènyleg jòt nevetek az egèszen, de akkor is kìnos volt. :D


Èrtem ès köszönöm a vèlemènyeket, de azèrt nem hiszem, hogy a verès a megoldàs, nem gondolom, hogy a pofon meg az egyèb hasznosabb mint egy alapos elbeszèlgetès pèldàkkal, hogy megèrtse, mièrt nem szabad tenni bizonyos dolgokat.

2018. jún. 4. 16:50
 7/19 A kérdező kommentje:
A baràtnőm? Hàt ő alig bìrt felàllni a szèkről, annyira nevetett...eredeti csalàd, az biztos :D
2018. jún. 4. 16:52
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Én elöször is bezártam volna a WC-t, amikor bemegyek. (Azt ugyanis nem tudom elképzelni, hogy nincs erre lehetöség!)
2018. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem szeleburdi, hanem neveletlen, és a szüleiről egy szép fénykép.
2018. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Mit csinálnál? Semmit , megtörtént. mondok ennél jobbat:

Munkahelyem, egy papír-irodaszer kereskedés, ahol a wc közvetlen a vevőtérből nyílik. (ez már úgy önmagában is kényelmetlen, főleg, ha elkap a cifrafosás ami hanggal jár, de hát ilyen helyen az ember valahogy megtanulja "lábujjhegyen") De most nem is ez a lényeg. Egyszer elfelejtettem ráfordítani a kulcsot, és a főnök megnyitotta az ajtót, de úgy, hogy nem nézett be, hogy ott ülök, mert közben még beszélt valakihez, közben kezében a kilincs. Én meg hiába szólongattam, nem hallotta meg, mert annyira beszélt. A vevők meg ott bolyongtak z üzletben.

2018. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!