Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ennyire lenéznek a rokonok...

Ennyire lenéznek a rokonok mert több szerencsétlenség is ért, csúnya otthon lakó egyedülálló 32 éves ffi vagyok? Lagzikon ezért tollnak ki velem?

Figyelt kérdés

1.eset vőlegény vendégei voltunk. Busszal mentünk 220kmre,felszálltunk egy nagy városban jól indult a nap, azokkal a rokonokkal akikről 2.esetben szó lesz. Csatlakoztak még rokonok fogyott az ital, hangulat jó volt...a hátsó 5ös ülésen unokatesóim 3 gyereke fetrengett. A vőlegény anyukája megkért üljek oda közéjük. "Messze"a barát-rokonoktól és szüleimtől nagyszüleimtől.

2.eset.

Unokahúgom(3hónappal fiatalabb) lagzija.

Kicsi korunkban nagyon jóban voltunk aztán feltört 16-17évesen, menőbb társasága lett,majd 25 évesen az anyai ösztön rátört, jó anyagi körülmények ,stabil kapcsolat,de a pasi(35) nem akart gyereket.

Unokahugom hazajött a szüleihez,barátian közeledtem felé!Gyerekével imádjuk egymást,lehet túlságosan is,de azért a felnőttekkel bulizok. (Trauma szerű dolog hasonló korú lánya volt exemnek imádtuk egymást aztán otthagyott a barátnőm csúnyán).

Talált egy pasit aki elvette a gyerekkel együtt. Persze megint elszállt. Vagy mondjuk úgy nem egy társaság lettünk.

Apa ágáról van még 2 unokatesóm akivel nagyon jóba vagyok én is a lány is akinek volt a lagzija (tőlük lettem az 1es esetben elűltetve).

Na de nem húzom.

Unokahúgom anyukája felőli unokatestvéreivel is jóban vagyok ez köztudott.

Mégis a lagzin a vőlegény furcsa ismerősei közé lettem beültetve. Még húgom a párjával valamint menyasszony összes unokatestvére másik két asztalhoz. Most jön a poén. Az 0.5-1 éves gyerekeknek meg ki volt hagyva hely. Ebben az a vicces anyuka/apuka és a kisgyerek úgyse eszik egyszerre!

Ezt azért elég sokan furcsállták.

Végűl egy fél éves kissrác helyén űltem (szerencsére felnőtt adagot kaptam:).

De most komolyan!!! Mert nincs barátnőm,utolsó komoly kapcsolatom egy anyukával volt,összetörtem egy hitelre vett autót,nem vagyok az az ezermester,kicsit csúnyácska vagyok(bár mások szerint ez nem igaz,de keresem az okokat)nagymamánkat én látogatom 2hetente,besegîtek nagyinak(a többi nem kivéve a fodrász unokahúgom),32 évesen szülőkkel élek(itthon is dolgozom). Le kell nézni??Én vagyok a senki??



2018. jún. 6. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Mennyire gyakran szoktad a többiekhez képest jelezni az igényeidet? Lehet nem lenéznek, hanem a többiekhez képest alkalmazkodóbbnak gondolnak.
2018. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet más oka?

De ha mások is furcsállták, akkor látod, nem benned van a hiba.

Amúgy ez elég gáz, sajnálom.


Élettársamnak nagyon hagyománytisztelő, keresztény rokonai is vannak. Egy családi eseményen teljesen hátraküldtek anno idegenek közé, mert " ne haragudj, de te még nem vagy családtag, még jegyben sem jártok". Igaz akkor már négy éve ismertek.

2018. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Félreérted.

Most itt le merném fogadni bármibe, hogyha barátnőd lenne, akkor vele együtt ültettek volna el téged a perifériára. Egyszerűen annyi a helyzet, hogy van egy családi hierarchia és annak te az alján vagy, nem szeretnek, sőt igazából lenéznek. Talán azért, mert otthon laksz, talán mert csóró vagy, talán mert ronda vagy, talán mert 32 évesen mèg mindig nincs komoly kspcsoatod és gyereked, talán mert nyuszi vagy és hagyod magad, talán mert unalmas vagy, talán mert antiszociális vagy, ezt már csak ők tudhatják.

2018. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%
Nalunk detto ez volt leneztek a paromat, keveset kereset uanez volt, aztan massal jartam penzessel snnak nyaltak! Nrm veled van a baj de probald magad fuggetleniteni minel hsmarabb...akkor nem kell ennyit kontaktalnod veluk! Eleve ennyi programra minek mesz a csaladdal
2018. jún. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem én hogy mindenkivel kedves akarsz lenni stb.

De nekem mondtal volna hogy menjek hatra a gyerekekhez,megmondtam volna van anyja apja menjen az!

A másik miért akarsz hozzájuk kötődni ha ők nem???

Keres olyan baratokat akik ígyis elfogadnak!és jól érzed velük magad.

Csaladot nem valaszthatsz de baratokat igen!

2018. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Mert hagyod, ennyi. Olyan ember vagy, akit lehet lábtörlőnek használni, és 100%, hogy a jellemed miatt nincs csajod sem.


Exemmel is bármit meg lehetett csinálni, mert soha nem állt ki sem magáért, sem értem.

34 éves, én voltam neki az első és egyetlen kapcsolata - vajon miért?

2018. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os több hosszútávú kapcsolatom is volt.
2018. jún. 7. 15:39
 8/10 anonim válasza:
42%
6-os te idiota...attol hogy nem all ki magaert valaki nem kell megalazni! Nem vele a baj hanem aki megalazza
2018. jún. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem állítottál fel határokat, ha hagyni fogod magad, akkor mindig el fognak taposni, át fognak gázolni rajtad.
2018. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérem, ne vegyétek ellenségesre a hangulatot!

Jól írta itt valaki, hogy a kérdező a hierarchia alján van.

Milyen jogon tennék a főhelyre, ha nem ő a tanú? Segített a lagzi szervezésénél, az ülésrend kialakításánál? Csak oda szeretne ülni nyerő helyzetbe. Jogos, emberi elvárás, csak lehetetlen teljesíteni.


Amit tehet, hogy elfogadja a kijelölt helyét. Ott csak a vacsoráig kell ülnie, utána bejárhatja a helyszínt, és barátkozhat a neki tetsző emberekkel. Ez pedig nagyon fontos!


Én valahogy fordítva vagyok, mint a kérdező. Mindig jobb helyre ültettek, mint az érdemem szerinti. Talán a jó kinézetem, vagy a családi helyzetem miatt. Mert az ismerkedés, barátkozás nem megy nekem, és pénzem sem nagyon van.

2019. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!