Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te megkérdezed az ismerősödtől...

Te megkérdezed az ismerősödtől miért ilyen nagydarab? Nem bunkóság?

Figyelt kérdés

Ballagáson voltunk. Alig hogy megérkeztünk az ebédre, nem sokkal rá oda jött egy nő hozzám, (nekem nem rokonom, a ballagó diák apai ágán rokona a ballagónak, én pedig anyai ágon vagyok rokon). És alighanem kérdőre vont, hogy én mit szedek a pajzsmirigydemre?! Teszem hozzá, senki nem tudhatta hogy szedek e rá valamit nem nem, de ő már azzal jött mit szedek rá. És valósággal előadta hogy neki van egy munkatársa aki akkora mint én, és hogy én ezt ne hanyagoljam el, kezeltessem stb. Köpni nyelni nem tudtam. A csajjal beszélő viszonyba sem vagyok, annyi hogy évi egy aalkalomkor találkozunk, de akkor sem beszélünk. Most meg jön és valósággal rám veti magát hogy kövér vagyok...

Rosszul esett a dolog, és a kedvem is elment mindenféle bulizástól.

Szerintetek jogosan?


Szerintem most arra ne térjünk ki hogy kezelve van e vagy sem, mekkora vagyok mekkora nem, csak az érdekel mit gondoltok erről a hirtelen felvilágosításról?


2018. jún. 16. 20:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
22%
A rokon tud a problemadrol maskulonben miert hozta volna fel. Biztosan nem kezelteted es a szuleid megkertek hogy ijesszen mar rad.
2018. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%

Van erre egy tökéletes mondás:

Fáj az igazság!

2018. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
87%
Hát azt hogy jó nagy bunkó. Ilyet akkor se illik mondani, neveletlensegre utal és a szüleit és persze magát is égeti tök feleslegesen. Ha így erzed jól magad azt csinálsz amit akarsz, a te tested te dontesed. De akkor is nagyon prasztsag volt ez tőle
2018. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, senki nem tudhatta hogy van e ilyen betegségem vagy sem, kezeltetve van e vagy sem. A szüleim se. Én kötve hiszem hogy a szüleim majd pont egy idegent kérnek meg rá. Egyébként ajánlom a kérdés újra értelmeset, mert arra vagyok kíváncsi hogy ti ezt elő adtatok volna e a helyében egy idegennek?!
2018. jún. 16. 20:29
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Megmondanàm neki, hogyha nem fejezi be, megeszem őt is. :D
2018. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
De, bunkóság.
2018. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Semmi köze hozzá, foglalkozzon a saját dolgával. Ha gond Neked, akkor elmész dokihoz, de ez is a Te dolgod.
2018. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

Igen, bunkóság. A meghívást intéző család felelőssége lenne, hogy ennyire bunkó rokont nem hívnak meg.

Hallotta más is ezt a szituációt? Pl. a ballagó diák szülei? Ha igen, nem próbálták leállítani?

Én utólag, telefonban elmondanám a szülőknek, hogy ez történt és hogy ez nagyon rosszul esett nekem. Legalább tudjanak róla, és a jövőben tágabb körű összejövetelnél ennek figyelembe vételével intézzék a meghívásokat.

2018. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Vagyok annyira intelligens, hogy még életemben soha senki külsejére nem tettem megjegyzést.

De ő nem én vagyok. Elhiszem, hogy szarul esett.

2018. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
bunkóság, de emiatt nem menne el a kedvem, csak simán leszólnám, hogy ő meg mennyit költött a szépségplasztikájára, mert sajnos úgy tűnik nem sikerült.
2018. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!