Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne nézzene...

Mit csináljak, hogy ne nézzenek a rokonaim tenyészkancának? 23/L

Figyelt kérdés
Nem small-talkról van szó, hogy "Van barátod?" "Mikor lesz az esküvő?", "Mikor jön a baba?", hanem számonkérésről, hogy már úgy szeretnének unokázni/dédunokázni, és hogy önző vagyok, amiért nem mentem még férjhez, pedig a szüleim olyan hétországraszóló lakodalmat és esküvőt engedhetnének meg maguknak, hogy csak na.
2018. júl. 1. 18:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Attól, hogy valaki gyereket szül, még nem tenyészkanca. (A többit nem írom le, ami első olvasatra eszembe jutott.)
2018. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%

Te is túlzol, és ők is.

Az önzőség részükről van meg, a gyereket senki sem a rokonoknak szüli.

De egy gyerektől senki nem lesz tenyészkanca.

2018. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem azért, mert gyereket szülők. Hanem mert 23 évesen egyetemre járok és nincs barátom jelenleg, és legalább 5 évig nem akarok még gyereket. ENNEK ellenére piszkálnak, hogy mikor kelek el végre és mikor lehetne babázni, mert ők már ÚGY szeretnének, és vénlány maradok a szüleim nyakán.
2018. júl. 1. 18:42
 4/30 anonim ***** válasza:
9%

Miért kéne eskűvő,ha van parod és boldog vagy?!

Vagy még keresed a nagy Ö-t?!

Kedves családdal is közölni kell a "büszke vagyok a nevemre" és "a házasság intézménye elavult".

Vallásos család esetébe is.

2018. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem attól lesz valaki tenyészkanca, mert gyereket szül, hanem attól, hogy elvárják tőle, hogy szüljön, ha akar, ha nem (nem akarom otthagyni az egyetemet, csak azért, hogy a rokonaim babázhassanak), úgy hogy nincs olyan, akinek szívesen szülnék, úgy meg pláne nem. Volt olyan rokonom, aki úgy gondolja, hogy "vetessem el magamat" valakivel.
2018. júl. 1. 18:44
 6/30 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez a dolog el van túlozva mindkét részről. Egyszerűen hagyd rájuk.
2018. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Tenyészkanca😂😂😂


Dobd be nekik hogy valami benszülöttbe (migráns vagy néger vagy valami hasonló) vagy szerelmes akivel hamarosan családot alapítotok, ott hagyod az egyetemet is hidd el azonnal elfog szállni a nagy lelkesedés. 😂

2018. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Metionin ***** válasza:
86%
Közöld velük hogy a saját méhükkel foglalkozzanak ne a tiéddel. Ha megsértődnek csak jól jársz, legalább nem fognak belepofázni majd ha tényleg házasodsz vagy gyereked lesz.
2018. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben beállítanék egy barátnőddel,amikor ott a rokonok,hogy leszbik vagytok,és nem nagyon lesz baba.
2018. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Helyes válasz: én és a barátnőm megkértük Mustafát, hogy legyen a spetmadonor, de be akarjuk fejezni az egyetemet még, ezért úgy döntöttünk Mari néni és Nagyi fogja őket nevelni az első 10 évben, persze saját költségen
2018. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!