Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám rávenni a párom...

Hogyan tudnám rávenni a párom nővérét arra, hogy végre elköltözzön?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem őt tovább kerülgetni. Kavarja a sz*rt, mindent ugat mindenkinek rólam, a páromról

.. legutóbb pl. anyósomnak elárulta, hogy a kisbabám mellettünk alszik az ágyban, ami retkes... Erre persze, hogy màsnap ránk rontott anyóspajtás, hogy miért nem a kiságyban alszik a pici...

Panaszkodik a szomszèdnak, hogy anyu és a testvéreim milyen sokszor jönnek át...

Azzal érvel, hogy ő fizet azért, hogy itt lakhasson ( villanyszámla havi 5000!!!! Plusz ad a páromnak egy tízest) , és hogy nem tud máshol lakni. Dolgozik. Lenne rá pénze. Mégsem megy. Mit tegyek?


2018. júl. 21. 19:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy természetesen nem koszos az ágy, mindent tisztán tartok, abba meg ne szóljon bele senki, hogy a babócám hol alszik.
2018. júl. 21. 19:51
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Dobd ki! Egy honapot adj,hogy talaljon valamit es viszlat! Mondd el neki miert es kesz!
2018. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
87%
Először beszélj a pároddal aztán beszéljétek vele hogy ez így nem fog tovább működni
2018. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
kié a lakás? kinek a nevén van? ha a tieden akkor rakd ki azonnal a fenébe. pároddal meg beszéld ezt meg, hogy ez így nem megy hogy egy rosszindulatú libával kell együtt laknotok, mikor pedig már ott a kölök is és azért úgy már nem igazán jó mással lakni a párodon kívül.
2018. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Sose értem miért kell babocát az ágyba rakni van kiságy ott a helye a gyereknek,aztán késobb kihat a kapcsolatra ez a marhaság,van gyerekem de nö vagyok elsősorban egy percig nem volt koztunk a baba. Sógornődet meg dobd ki ha szart kever 15 meg semmire se elég havi szinten ...
2018. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A páromé a lakás. A nőci szerint neki több joga van ott lakni, mint nekem, mert anno ő találta ezt a lakást, és itt élt a férjével és a gyerekeivel, amíg a párom fiatalkorú volt.
2018. júl. 21. 20:02
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát, őszintén? Próbáltam a kiságyban altatni a picit, de nem akart. Mellettem pedig simán alszik, csak egyszer kel fel éjszaka szopizni. Pedig nyilván kényelmesebb lenne nekünk is, ha a kiságyban aludna. Talán ha kicsivel nagyobb lesz.
2018. júl. 21. 20:06
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezt csak a párod tudja elintézni, és ha erre nem hajlandó, az nekem válóóok lenne. Természetellenes állapot egy családban együttélni egy külső személlyel. Az egész életeteket tönkreteszi.
2018. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Nyugi kérdező, nem lesz igaza ennek az idióta 79%osnak, valszeg frusztrált a szex hiány miatt és itt tölti ki, de agya semmi.

Mi minden nap tudunk szexelni több évtized után is, pedig amíg egy-egy gyerek kicsi volt, addig mindegyik velem aludt. Az ilyen agyatlan hülyék fel sem fogják, hogy mit jelent a fantázia és nem csak az ágy van a világon, ahogy nemcsak éjjel lehet szeretkezni.


A férjedhez pedig neked van a legtöbb közöd, így a lakáshoz is, de nem hozhatsz döntést a lakás felett, ahogy az abban élők felett sem. Ezt beszéd meg a férjeddel.

A babóca szó pedig cuki. :)

2018. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Úristen. :D

Mivel az uramról is kavarja a szart, így nem hinném. Az ő szemében egy idióta hülyegyerek maradt az öccse, aki semmit nem tud, semmihez sem ért.

Mondjuk a párom se normális, hogy ennek ellenére hagyja velünk élni.

Látom, sikerül a lényegre koncentrálni egyeseknek...

2018. júl. 21. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!