Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Féltékeny sogornö. Kinek van...

Féltékeny sogornö. Kinek van még ilyen sògornöje?

Figyelt kérdés
Semmi baj nem volt vele meg nem lett egy gyereke.. A sors ugyhozta hogy másfél év múlva nálunk is lett egy baba.. Akkor kezdödött nàla egy ilyen versengés féle. Nagyon zavarta hogy nálunk van a kisebb unoka.. Az anyosomat folyton ellenem hangoja.. Mindig azt hallgatom a sogornod igy csinaja a sogornod ugy csinaja meguntam leépitettem az anyosomat. Mondtam páromnak ha anyira fontos sogornomnek hogy kinel van a kisebb szüljön mégegyett :D Hát ugyis tett lett nekik most mègegy most ugy néz ki megnyugodot.. De èn eljutottam arra a szintre hogy nem.kivánok a társaságában lenni.. Teszi a megjegyzéseit nem hagyom magam sose. De egyszerüen inritál ez a nö.. Nagyon sok vitánk van a párommal ezáltal mert ugye ö menne át ami èrthetö egy fiu testvére van.. De én mindig mondom neki én ugyan át nem megyek mennyen nyugodtan és akkor egyböl vita.van belöle... Mit tudnék csinálni hogy ezzen me legyen vita? Hogy magyarázzam meg a páromnak ha nem.akkarok atmeni akkor nem akarok

#féltékenység #sogornö #kinel van még ilyen
2018. júl. 25. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
IQ fighterek gyülekezete...
2018. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudjátok megbeszélni a Pároddal akkor a sogornőd a legkisebb probléma, nagyobb baj a házasságoddal, kapcsolatoddal van.
2018. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?
2018. júl. 25. 22:52
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem èrti meg a.párom hogy nem vagyok arra a nöre kiváncsi nincs bennem.semmi rosszindulat de nálam elásta magát mikor meglett a kisfiam tette a megjegyzéseit.. Nyugodt volt a kisfiam aludt evet aludt evet egesz nap aztan ilyet szol a nyugodt gyerekek nem egeszsegesek.. Persze mert az övé hasfajos volt es egesz vegig orditott... vagy nem is akarta.megfogni a kisfiam ahhh regényt tudnèk irni
2018. júl. 25. 22:56
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem ritka az ilyen, Nekem egy bátyám van, akinek nem csak féltékeny a felesége, de a tesóm is elég befolyásolható sajnos. Hogy mit kezdj a helyzettel, azt nem tudom, sajnos van, amit el kell tűrni. Az én sógornőm azért féltékeny rám, mert ugyanaz a végzettségünk, és én el tudtam helyezkedni a diplomával, ő meg nem, de persze ő meg se kapta rendesen, csak abszolvált, nyelvvizsgája nem volt stb., de azért én vagyok a hülye.


A rokonságban a nagynéném (anyukám sógornője) volt ilyen egy időmben. A bátyámmal egyidős a fia, állandóan versenyeztette őket. Anyukám nem volt ennek híve, de azért néha már csak visszavágott ő is. hál istennek lányuk nem volt, akkor engem is maceráltak volna. :) nagynéném állandóan azzal jött, hogy a fiának milyen iskolai eredményei vannak, milyen versenyt nyert, milyen helyen szerepelt (színészkedett). Pedig a tesóm tök más érdeklődési körrel bír, az unokatesónk művész lett, a tesóm reál beállítottságú. Mostanra abbahagyták a versengést.

2018. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
egy időben, elírtam
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ép ez az én m8ndig normálisan áltam mellé vele se volt gond mig meg nem lettek a gyerekek nala is meg nalam is vagy csak itana nyitotta ki a csipajat .. Énse vagy9k versengös tipus meg öszintén szòlva nem is érdekel.. Nagy szám van megtudom védeni magam pont ezèrt nem is akkarok vele találkozni mert lehet ugy elküldeném melegebb éghajlatra hogy tobbet a parom meg a tesoja se beszelnenek nem akarok a fiuk kozott bekeverni mert jo testverek de magamat es a gyerekemet se neki se senk8nek nem fogom hagyni
2018. júl. 25. 23:32
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Kb. semmiről nem szól az irományod, de azt legalább megtudtam, de szerintem panaszkodás helyett inkább vegyél a kezedbe egy nyelvtankönyvet, csupa izgi dolog van benne.
2018. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Ahh nyugi. Az enyém is ilyen. Első gyerekük megszuletett, övé lett a tökéletes kislany, akire régóta vártak a csaladban. Majd nekem lett egy fiam. Mivel neki nagyobb a gyerek, ezért ő a tökéletes anya, aki jobban tud mindent. Majd meglett a következő kislány nekik. Fiút szerettek volna, de most azt mondják h jobb h lány lett, ezt is szerettek volna mert a mai fiúk b.z.sak. Még ha van is benne igazságtartalom, most kezdtem volna el h a lányok meg mik? :D Rahagytam..felesleges tyúknak magyarázni az abc-t. Persze most ő a tökéletes 2 gyerekes stramm anyuka :D Hat legyen, nekem nem lesz 2.baba. De ha egyszer úgy hozná a sors h mégis, akkor tuti szülne egy harmadikat is. Pedig mondta h 3. nem lesz...
2018. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

A sógornőd olyan, amilyen, de már meg van oldva ez a része az életednek, hiszen leépítetted.

Itt a férjed a probléma, aki vitát provokál. Mondd meg neki, hogy ne vitatkozzon veled, mert bokán rúgod.

2018. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!