Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez lenne a normális?

Ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy a családban senki más csak a nagybátyám, amikor nincs itthon anyum, akkor egyfolytában meztelenül járkál a lakásban. És már nem is szeretek kimenni a szobámból mert mindig attól tartok hogy megint meglátom így. Egyébként borzasztóan igénytelen viccen meg túlzás nélkül havonta egyszer szokott fürdeni (tudom, mert a mamám mindig ezért vitatkozik vele) és emiatt néha a hányinger jön rám, ha megérzem a szagát.

2018. júl. 26. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked mutogatja magat az aberralt allat...
2018. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mi a nagybátyád a házban, valamiféle tekintély? Igenis mondjátok meg neki, hogy legalább egy boxert vegyen fel, mert titeket zavar, ha teljesen meztelenül flangál. Ha nem fürdik és büdös, szóljatok be neki cinikusan, pl. "Bocs Jani, de húzódj kicsit odébb, mert hányingerem van az izzadtságszagodtól." Nyilván vérig fog sértődni, de valószínűleg észbe kap.
2018. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyszerűen ne vegyél róla tudomást, hogy egy szál brében bűzölög. Vagy röhögd ki.
2018. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lábos forro vizzel buritsad le "véletlen" a szerszámát akkor majd meg tanulja hogy huzzon gatyát. És vegyél neki célzásként szappant 😃
2018. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyaltalán nem normális. Se a meztelenül flangálás, se a mosdatlansága.En csak azt nem értem, hogy anyád, miért tűri el ezt.
2018. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!