Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális a sógorom vagy...

Normális a sógorom vagy vigyázzak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap családi rendvezvényen párom testvére simogatott párom is ott volt rászólt

Elég zavaró volt aztán mikor párom mással foglalkozott olyanokat mondott hogyha nem lenne a pocaklakó akkor rámmozdulna

Szeret engem higyjem el

És a szülés után is bejön a kórházba..

Van egy jó kapcsolat de szerintem már túlment azon ezekkel..

Anyósom is hallotta nézett is rendesen én meg kellemetlenül üldögéltem igazából erre nem nagyon lehet mit reagálni.

Folyamatosan ha elment mellettem vagy valami megsimizte a hátam stb.szóval nagyon ciki volt


Azt azért hozzáteszem ivott is nem keveset!Valószínű ez nagyban benne volt!


2018. aug. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet mit reagálni?! Dehogynem. Ultel ott kukan? Ennyi eszed van.
2018. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Te tényleg ilyen hülye vagy? Mi az, hogy nem lehet reagálni?

Ezer módja lett volna: kedvesen, határozottan, durván, felháborodva... stb.

2018. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Még a családnak is furcsa volt a viselkedése, szóval ha szóvá tetted volna, nem lettek volna ellened és nem mondták volna, hogy túlreagálod a helyzetet.


Én kajak megmondtam volna hangosan, mindenki előtt, hogy ha még egyszer megfog, akkor eltöröm a kezét, és eszébe ne jusson hozzánk látogatóba jönni. És megmondanám a nagyközönségnek, hogy ha valakinek nem tetszik, hogy egy zaklatóval nem akarom tartani a kapcsolatot és az otthonomba engedni, akkor vele is szívesen megszakítjuk a kapcsolatot. Anyósnak is megmondtam volna, hogy legközelebb is családi eseményre nem jövünk, ha ez a görény is itt van.

Ha kell, kiabáltam volna vele, hogy felfogja.


Amúgy az alkohol nem mentség, ennyi erővel minden gyilkost, rablót... felmentenének, mert azt vallaná, hogy ivott.

Az alkohol meg oldja a gátlásokat, és az igazságot hozza ki az emberekből. Egy részeg soha nem fog neked hazudni, mert nem tud!

2018. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Nalunk akkor viselkedett igy anyammal csaladtag , mikor apam megcsalta es sajnalta anyamat
2018. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pocaklakó :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!