Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat

A kérdés

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a nagy értékű ajándéka felhasználhatatlan volt?

Kaptunk viszonylag nagy értékben utalványokat a sógornőmtől, amik 12 hónapig voltak érvényesek. Szívből adta, direkt olyat keresett, ahová mi járunk.

Sajnos az nem volt rajtuk, hogy pontosan meddig és mikortól érvényes...így mikor be akartuk váltani, kiderült, hogy már nem jó. Még bőven benne voltunk a 12 hónapban attól kezdve, mikor megkaptuk tőle.:(

Ezen túl is tettük magunkat, a boltosok mondták, hogy ez sajnos gyakori ebben a hálózatban. Király. Viszont mostanában kérdezte, hogy miket vettünk belőle.

Mutassuk meg neki az itthoni új(nak tűnő) könyveinket vagy mondjuk meg, mi történt? Nem akarjuk megbántani azzal, hogy használhatatlan dolgot adott, de hazudni se jó. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, utalvány, kártya, sógornő, rokon

2018. aug. 15. 09:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5

Nem olyan hazugságról van szó, ami ártalmas volna rá nézve, szóval én biztosan nem mondanám el.

Legközelebb jobban kell figyelni és azonnal felhasználni.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/47Időpont 2018. aug. 15. 09:35 Privát üzenet

Elmondod az igazat. Nem az o hibaja, boltos is elismerte hogy gyakori.

Lehet legkozeebb is lejart utalvanyt kapsz.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/47Időpont 2018. aug. 15. 09:35 Privát üzenet
Én megmondanám az igazat, hozzátéve, hogy de nincs semmi baj, ez van, nem dől össze a világ.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/47Időpont 2018. aug. 15. 09:36 Privát üzenet
Olyan utalványrol meg nem hallottam, amin nem szerepel a pontos érvényességi idő... Közlöd vele hogy nem figyelted meddig jó és igy sajnos lejárt.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/47Időpont 2018. aug. 15. 09:40 Privát üzenet

Ha akkor adta a sógornőd, amikor már lejárt, én biztosan elmondanám neki. Talán tud valamit intézni, vagy visszakapja a pénzt, vagy csak tanul belőle.

Ha a te "hibádból" járt le, mert figyelmetlen voltál, akkor inkább ne mondd el, mert ez olyan, mintha kidobtad volna a szemétbe.

Én konkrét kérésre ajándékoztam Bónuszbrigádos kupont, amit hagytak lejárni (holott ők kérték) és tudom, hogy nagyon rosszul esett.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/47Időpont 2018. aug. 15. 09:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4 Jó neked. Eddig mi sem tudtunk ilyet elképzelni sem. A boltosok mondták, hogy sajnos ez gyakori néhány üzletükben, hogy az alkalmazottak hibáznak ebben. Nyilván mit mondhatunk erre, munkaerőhiány.

# 6/47Időpont 2018. aug. 15. 09:49 Privát üzenet
Csak én nem értem, hogy majdnem lejárt utalványt adott vagy most mi történt?

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/47Időpont 2018. aug. 15. 09:54 Privát üzenet
Én arra tippelek, hogy ő is úgy kapta valakitől, ezért eleve már állt nála egy ideje. Nem tudom milyen boltról van szó de MINDEN utalványt a vásarlásnál "indítanak", nincs olyan hogy lejárófélben lévőt adnak..a boltos meg nyilván csak úgy viselkedett ahogy ez elvárható: ő kért elnezést és nem a vásárlót/ajándékozót kérdőjelezte meg.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/47Időpont 2018. aug. 15. 09:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

7,8 igen, ez nem világos egyáltalán. A boltban nem tudtak mit mondani erre. Azt mondták, gyakori eset, de ők a többi boltost hibáztatták, amiért nem írják rá. Viszont maga a lejárat kérdése, hát passz...

# 9/47Időpont 2018. aug. 15. 10:07 Privát üzenet
Ha nincs rajta a lejárati dátum,hogyan tudják hogy ez lejárt utalvány ? Ajándékoztam már így valamit,én úgy adtam át oda,hogy megmondtam mikor jár le.Lejárati idő előtt még egyszer szóltam neki,nehogy kárba vesszen.Azt se értem honnan tudod hogy 12 hónapig érvényes,mikor nincs is rajta dátum ? Katyvasz nekem ez az egész.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/47Időpont 2018. aug. 15. 10:16 Privát üzenet
1 2 3 4 5

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megmondanátok a sógornőtöknek, hogy kellemetlen a viselkedése? (etikett)
Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a sógorotok megcsalja?
Ti adnátok pénzt a sógornőtöknek ezután?
Elmondanátok a sógornőtöknek ha tudnátok, hogy a bátyátok nem egyformán szereti a gyerekeket?
Ti szóvá tennétek a sógornőtöknek, hogy megbántott? Eddig jó voltam dadának?
Megmondanátok sógornőtöknek (barátnőtöknek), hogy rosszul esett amit mondott, vagy csak távolságtartóbbak lennétek? Jobb a családi béke?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Rokoni kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!