Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti elmondanátok a sógornőtökne...

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a nagy értékű ajándéka felhasználhatatlan volt?

Figyelt kérdés

Kaptunk viszonylag nagy értékben utalványokat a sógornőmtől, amik 12 hónapig voltak érvényesek. Szívből adta, direkt olyat keresett, ahová mi járunk.

Sajnos az nem volt rajtuk, hogy pontosan meddig és mikortól érvényes...így mikor be akartuk váltani, kiderült, hogy már nem jó. Még bőven benne voltunk a 12 hónapban attól kezdve, mikor megkaptuk tőle.:(

Ezen túl is tettük magunkat, a boltosok mondták, hogy ez sajnos gyakori ebben a hálózatban. Király. Viszont mostanában kérdezte, hogy miket vettünk belőle.


Mutassuk meg neki az itthoni új(nak tűnő) könyveinket vagy mondjuk meg, mi történt? Nem akarjuk megbántani azzal, hogy használhatatlan dolgot adott, de hazudni se jó. Szerintetek?



2018. aug. 15. 09:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%

Nem olyan hazugságról van szó, ami ártalmas volna rá nézve, szóval én biztosan nem mondanám el.

Legközelebb jobban kell figyelni és azonnal felhasználni.

2018. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%

Elmondod az igazat. Nem az o hibaja, boltos is elismerte hogy gyakori.

Lehet legkozeebb is lejart utalvanyt kapsz.

2018. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
99%
Én megmondanám az igazat, hozzátéve, hogy de nincs semmi baj, ez van, nem dől össze a világ.
2018. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
84%
Olyan utalványrol meg nem hallottam, amin nem szerepel a pontos érvényességi idő... Közlöd vele hogy nem figyelted meddig jó és igy sajnos lejárt.
2018. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

Ha akkor adta a sógornőd, amikor már lejárt, én biztosan elmondanám neki. Talán tud valamit intézni, vagy visszakapja a pénzt, vagy csak tanul belőle.

Ha a te "hibádból" járt le, mert figyelmetlen voltál, akkor inkább ne mondd el, mert ez olyan, mintha kidobtad volna a szemétbe.

Én konkrét kérésre ajándékoztam Bónuszbrigádos kupont, amit hagytak lejárni (holott ők kérték) és tudom, hogy nagyon rosszul esett.

2018. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
4 Jó neked. Eddig mi sem tudtunk ilyet elképzelni sem. A boltosok mondták, hogy sajnos ez gyakori néhány üzletükben, hogy az alkalmazottak hibáznak ebben. Nyilván mit mondhatunk erre, munkaerőhiány.
2018. aug. 15. 09:49
 7/47 anonim ***** válasza:
89%
Csak én nem értem, hogy majdnem lejárt utalványt adott vagy most mi történt?
2018. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
54%
Én arra tippelek, hogy ő is úgy kapta valakitől, ezért eleve már állt nála egy ideje. Nem tudom milyen boltról van szó de MINDEN utalványt a vásarlásnál "indítanak", nincs olyan hogy lejárófélben lévőt adnak..a boltos meg nyilván csak úgy viselkedett ahogy ez elvárható: ő kért elnezést és nem a vásárlót/ajándékozót kérdőjelezte meg.
2018. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
7,8 igen, ez nem világos egyáltalán. A boltban nem tudtak mit mondani erre. Azt mondták, gyakori eset, de ők a többi boltost hibáztatták, amiért nem írják rá. Viszont maga a lejárat kérdése, hát passz...
2018. aug. 15. 10:07
 10/47 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs rajta a lejárati dátum,hogyan tudják hogy ez lejárt utalvány ? Ajándékoztam már így valamit,én úgy adtam át oda,hogy megmondtam mikor jár le.Lejárati idő előtt még egyszer szóltam neki,nehogy kárba vesszen.Azt se értem honnan tudod hogy 12 hónapig érvényes,mikor nincs is rajta dátum ? Katyvasz nekem ez az egész.
2018. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!