Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is gáz a helyzet?

Szerintetek is gáz a helyzet?

Figyelt kérdés

Ma tartottuk a kisfiam keresztelőjét. /illetve a szülinapját, a párom szülinapját, mindent egy kalap alatt/ Elég nagyszabasú buli lett, anyósommal szerveztük /igen, ilyen is van, imádom, mintha az anyukám lenne/. Szóval jó kis bulit rittyentettünk, meghìvtunk minden rokont, barátot, szomszédot...stb.

Éppen az ebédhez készülődtünk, mikor anyósom huga megjelent a párjával két nagy ételhordóval a kezében, a következőt mondva: A templomba eljöttek,mert ott hüvös volt,de itt csak a kajájért jöttek, mert nem akarják nézni, hogy mindenki leissza magát.

Én nem szóltam semmit, anyósom pedig csomagolt el nekik a menüből. De azóta se tudok ezen túljutni. Egy majd 50 éves nőröl és 36 éves pàrjàról van szó, tehàt azt se lehet mondani, hogy a "mai fiatalság"...



2018. aug. 19. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ultragáz:(
2018. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem lett volna pofám ehhez, főleg ezzel az indoklással. Az rendben van, ha előre kimenti magát, hogy a bulira nem tudnak eljönni, csak a templomba, de ne szóljon be és pláne ne állítson be éthordóval. Én lehet, hogy elhajtottam volna a francba azzal, hogy ez nem ingyenkonyha, amennyiben úgy érzi, hogy a templomi útért tartozom neki valamivel, nevezze meg a benzinköltség összegét, odaadnám, többet pedig semmire nem hívnám el.
2018. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én kivágtam volna mind a kettőt. Ez nem jótékonysági ételosztás, hanem családi ünnep.
2018. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát én beégettem volna, kerül amibe kerül. Szépen jó hangosan kijelentettem volna, elvitelre nem főzünk, csak helyben fogyasztásra. Nincs köjál engedélyem.
2018. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
33%

Ha igaz a kérdés, akkor én a nap hőse díjat lazán odaadnám neki XD


mifelénk az ilyet élelmesnek/életrevalónak hívják.

(mondjuk a helyedben én akkor láttam volna utoljára)

2018. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Megmondtam volna nekik, mégis milyen jogon mondanak, feltételeznek ilyesmit és hogy kívül tágasabb.
2018. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Fuuuh ez durva azért!

Igen, ez gáz.

2018. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Ilyesmi komolyan megtörténik? Nem az,hogy nem hiszem el, csak elcsodálkoztam.
2018. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy parasztok,. Tuti nem hagytam volna szó nélkül. Megmondtam volna, hogy az étel a vendégeknek van, azok számára akik maradnak ünnepelni. Micsoda pofátlanság.
2018. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Először nevettem, ahogy elképzeltem a szitut, hogy hogy kur*a életbe vannak ilyen életrevaló, pofátlan emberek, de valójában ultragáz viselkedés ez.
2018. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!