Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Masodunokatesomal egymásba...

Masodunokatesomal egymásba szeretünk most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ő dedije es az en dedim edestesok voltam. Sosem tarta anyam sem veluk a kapcsolatott es en sem lattam ez elott sosem nem évek ota vagyunk egyutt de nekem ő az igazi nem tudnam ki verni a fejembol es ő is szeret. Mar utana olvastam hogy a hazasagot nem tiltja semmi. De ha szeretnénk gyereket akkor kb 7-9% az esély rá hogy baj lesz... azt viszont nem.szeretnem! De azt sem akarok hogy ne legyünk együtt. Mit tegyek? 20éves fiu vagyok

#szerelem #Rokonság.Család.Testvér.unokatestvér.
2018. aug. 19. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Egyik haverom szülei is másodunokatesók...Neki nem lett baja,intelligens,diplomás,nagy koponya lett belőle. :)
2018. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Itt nem a ti szerelmetekkel lesz a baj, hanem a gyerekvállalással... Úgy látom a 8 általános is nehezen lett meg, ha meglett. Mit tanulna szegény?
2018. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Titi66 válasza:
62%
Hát ebből pletykák lesznek bőven a családi körben az tuti. De a te életed te tudod mi a jó neked. A csaj hány éves?
2018. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Már megint te? Ma már ez a második ilyen vérfertőzős kérdésed, csak az előzőben még nagyszülők voltak testvérek, és azt hitted, hogy a lány a tesód.
2018. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2018. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
szexszelhetek... ha csak sima uncsitesó lenne akkor is tehetnétek.. az mar más hogy amúgy undorító...
2018. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

"most mit tegyek?"


Tanulj meg helyesen írni.

2018. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Miért lenne undorító unokatestvérrel a szex? Van olyan unokatestvérem, akit életemben maximum kétszer láttam, és amikor legutoljára találkoztunk, azért elfantáziáltam vele, hogy milyen jó nő lett. Ez nem undorító :D
2018. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Van az a népcsoport, ahol ez normális. Nyilván a kérdező is ebbe tartozik. Elhányom magam komolyan.
2018. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Eleve rosszul tudod a helyzetet. Mivel a déditek voltak testvérek így nem másod hanem harmad unokatesók vagytok!

Ez már annyira távoli rokonság vér szerint meg főleg hogy nagyon, nagyon minimális az esélye annak hogy baj lesz ha gyereketek lesz. Másodunokatesóknál sem jellemző hogy bajok lesznek, meg törvény sem tiltja a házasságot, harmadunokatesóknál meg már szinte semmi baj nincs. Eleve ez már annyira távoli rokonság hogy lehet vér szerint abszolút semmi közötök egymáshoz csak nagyon nagyon minimálisan. Meg ugye a másik nem ismeritek a nagyszüleitek, dédszüleitek múltját, mert az is könnyen lehet hogy valamelyik ősötök örökbe lett fogadva vagy éppen más felmenőtől van mint amiről tudtok például a dédi is lehet akár mama vagy papa ez sem derült ki biztosra hogy ki kivel játszik éppen, simán lehet az egyik dédi gyereke például dédpapa esetében akiről azt gondolja hogy az ő fia például a nagyapátok lehet hogy valójában nem is az édes gyereke hanem másé. De ennyire ne merüljünk bele, mert ehhez nekem már nagyon este van.


De nézzétek a lényeget, szeretitek egymást, rokonok vagytok de nagyon nem közeliek, ez házasságban is már elfogadott, meg ha gyereketek lesz még 7-9%-nál is kevesebb az esély rá hogy baj lesz, magyarul semmi! De akkor is lehet baj egy gyerekkel ha egyáltalán nem vagytok rokonok, ez sajnos ilyen.


Én ebbe nem látok semmi problémát, meg nekem vannak olyan unokatesóm akinek a férje a másod unokatestvére csak sosem tudtak arról hogy rokonok, hanem akkor derült ki amikor gyerekük lett, és bizony akkor gyűlt össze a család és akkor derült ki hogy a nagyszülők testvérek csak nagyon régen látták egymást szinte gyerekkoruk óta nem látták egymást, és amikor ismerkedtek akkor derült ki hogy testvérek tulajdonképpen mert jöttek elő a régi szép emlékek és gyanús volt nekik hogy nagyon hasonlóan emlékeznek a saját gyerekkorukra.

2018. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!