Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogyha nagyon...

Normális, hogyha nagyon idegesítenek?

Figyelt kérdés

Nálunk vannak a barátaink, már 2 napja.

Van egy 7 éves kisfiúk (legyen Dániel), és folyton rajtam lóg, pl bejön csak úgy a szobámba, és kiveszi a kezemből a telefonomat, hogy mit nézek. Ha nem hagyom, akkor addig Csesztet, amíg meg nem mutatom neki. A szülei, meg olyanok, hogy pl a testvérem elrontotta valamimet, és én leszidtam, mert gyűjtöttem őket. A Dávidot, meg odahívják a szülei, és leszidják, hogy biztos hazudott, nyílván ô csinálta, stb.. még 2 napig itt lesznek, és halgathatom vagy azt, hogy a fiút cseszik le, vagy a fiú csesztetését. #szóismétlés



2018. aug. 23. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Zárd magadra az ajtót, csak akkor menj ki, ha muszáj.
2018. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Most mennyiből állna ha nagyvonaluan a két nap alatt bolgoggá tennéd a kissrácot egész napi játékkal? este meg mesével? Gondold el milyen boldog lenne, neked meg meglenne a napi jó cseledet, és még haasznosan is töltenéd az időt:)
2018. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 figyelj! Ami őt érdekli, az kb. A szex, 7 évesen!!! Meg kapott tőlünk valami intelligens gyurmát (olyat ami eléggé kemény), dobált vele, és beleragadt a Gucci pólómba!!! (Meg a testvéremmel tud egyedül kijönni jól.
2018. aug. 23. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

3 esélyes, hogy a szülei nem ültek mellé, azt sem tudja, hogy vannak más játékok is.

Menj ki vele focizni, és közben beszéltesd, hogy kicsit képbe kerülj vele. Rázd le a szex témát: hogy még kicsi vagy, majd ha nagyobb leszel beszélünk róla cimmel, ezt mindig megértik, máris pattintottad magadról a témát.

Kösd le a figyelmét, vezesd, te vagy a nagyobb, és okosabb. Esélyes, hogy egyke a kissrác, és nincs saját társasága, ezért koravén. Foci után meg vagyoráztok, tanitsd meg kártyázni, vagy nézzetek meg egy rajzilmet, vagy mesélj neki, és este 9-re el is fog dőlni..:D

2018. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tegnap hajnali 1ig ugrándozott...

Ja, és elfelejtettem, hogy örökbefogadott

2018. aug. 23. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Tök mindegy,hogy örökbe fogadott-e vagy sem,ez nem azt jelenti,hogy már rossz gyerek...Ha hajnali 1ig ugrált akkor nincs lefárasztva az a gyerek.Foglalkozni,játszani kell vele és akkor 11már aludni fog.De ha csak a telefont bámuljátok akkor ne csodálkozzon senki,hogy nem fáradt és nem akar aludni.Menjetek el 3an sétálni vagy focizni esetleg állatkertbe,ezeknek a gyerekeknek programokat kell szervezni.
2018. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
kamu...
2018. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
#3 talán, mert nem az ő gyereke, és neki nem hasznos időtöltés vele foglalkozni? Én se tenném meg. Azért vannak a szülei. Maximálisan átérzem a kérdező helyzetét, velem is előfordult már, hogy a vendégségbe jövő rokonok közül a szülők azt hitték, hogy nyaralni jöttek hozzánk, és le akarták passzolni a gyereket.
2018. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hét évesen szex meg gucci póló, hülye kamugyáros.
2018. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dávid kicsoda?
2018. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!