Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy nagyon közeli rokonom...

Egy nagyon közeli rokonom elfelejtett szülinapomra ajándékot adni, én még diák vagyok, nincs pulcsim és jön a hideg?

Figyelt kérdés

Még ebben az esetben sem tehetnék semmilyen célzást?


Még szülinapom előtt megkérdezte mit kérek, elmondtam, hogy őszi ruhákra pénzt (tényleg nagyon kell!), azt mondta rendben.

Pont velük voltam szülinapomon, de volt még ott sok rokon és előttük nem akart pénzt adni (ezt teljesen megértem), úgy búcsuzott el, hogy majd ír a szülinapi ajándékom miatt.

Hetek teltek el, semmi.



2018. szept. 5. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Az csak kifogás volt hogy nem akar a rokonok előtt pénzt adni. A legtöbb fiatal annak örül a legjobban. Nyugodtan oda adhatta volna azzal a szöveggel,hogy nem ismeri az ízlésedet,vegyél magadnak valamit.

esetleg célozgathatsz,ha összefutsz vele,es ha nem esik le neki,akkor hagyd.

2018. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne szidjátok így látatlanul a rokont.

A férjem járt úgy még kamaszkorában, hogy a hazalátogató külföldi rokonság összedobott neki egy laza pár százezret, persze nem tudott róla, mert meglepetés volt. A szüleinek adták oda, hogy köszöntsék fel szülinapján. Hónapokkal később tudta meg, amikor valaki megkérdezte tőle, hogy mire költötte. Anyuci lazán zsebre vágta és sosem adta oda neki...


Kérdező, én mindenképpen kipuhatolóznám a helyedben, meg lehet azt úgy is kérdezni, hogy nem hangzik bunkón.

2018. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%

Van bőr a pofádon, méghozzá jó vastag. A születésnapon senkitől nem várhatsz el semmit, ha az illető meg akar ajándékozni, akkor megajándékoz, ha nem akar, nem kapsz semmit. Te meg még célozgatni akarsz, szánalom.

Drága, ha annyira nincs semmi ruhád, hogy már kétségbe vagy esve, akkor ne követelőzz, hanem keress egy turkálót, vagy ha még arra sincs pénz (amit nem hiszek) fordulj egy jótékonysági intézményhez, és adnak ruhát. De nyilván nem hordanád a más levetett gönceit, hanem minimum vadiúj Zara meg Bershka ruhák JÁRNAK neked.

A háborgóknak meg a rokont szidó válaszolóknak meg kívánok sok-sok lehúzós családtagot :) Megnézném, milyen szivesen nyitnátok nekik a pénztárcátokat, főleg, hogy követelik tőletek az anyagi támogatást.

2018. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13. A rokon magàtól kérdezte mit kérek, majd magától mondta, hogy megkeres ezzel kapcsolatban.


Nem autóról, wellnesről, laptopról, csúcsmobilról van szó, hanem pulóverről.

2018. szept. 6. 17:31
 15/21 A kérdező kommentje:
nem érdekel a pulóver márkája.
2018. szept. 6. 17:32
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem keresett meg, ezek szerint nem akar venni semmit, ennyi. Ne követelőzz már, annyira szánalmas...
2018. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Szép család ahol egy puloverre se futja meg eszebe nincs őszinten megmondani h őszinten szarik az egészre..
2018. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

De ez tényleg gáz, hát az ajándék pulóver nélkül megfagynál? És ha nem most lenne a szülinapod, mit vennél fel?

Bunkó dolog, hogy nem adott, de a követelőzésed is bunkó, szánalmas és égő. Kérj a szüleidtől, ne pofátlankodj.

2018. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

Mennyire közeli rokon? Nagyszülő, nagynéni/bácsi, testvér, unokatestvér? Lehet, hogy elfelejtette, akkor meg kell tőle kérdezni.

Egyébként nem hiszem, hogy 5 éves pulóvert (de bármilyen ruhát), ha még jó a mérete, ne lehetne hordani. Az illető azt írja, hogy nincs pulóvere, utána ott olvasni, hogy mégis van, csak nem a legújabb. És aztán? Ha valaki fázik, nem divatozni kell, hanem felöltözni abba, ami van.

2018. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kéne gyereket vállalni a semmire ha nincs pénz puloverre samponra kajára,persze bagora van pénze ezeknek..
2018. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!