Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy nagyon közeli rokonom...

Egy nagyon közeli rokonom elfelejtett szülinapomra ajándékot adni, én még diák vagyok, nincs pulcsim és jön a hideg?

Figyelt kérdés

Még ebben az esetben sem tehetnék semmilyen célzást?


Még szülinapom előtt megkérdezte mit kérek, elmondtam, hogy őszi ruhákra pénzt (tényleg nagyon kell!), azt mondta rendben.

Pont velük voltam szülinapomon, de volt még ott sok rokon és előttük nem akart pénzt adni (ezt teljesen megértem), úgy búcsuzott el, hogy majd ír a szülinapi ajándékom miatt.

Hetek teltek el, semmi.



2018. szept. 5. 22:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem dohànyoznak, mindketten dolgoznak minimálbéren és elváltak (1 - 2 fős hàztartás minimálbéren a fővàrosban), rengeteg ismerősöm van ezzel ugyanígy.
2018. szept. 7. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!