Ő kicsodám nekem?

Figyelt kérdés
A dédszüleink édestestvérek voltak. Ő kicsodám nekem, mi a rokonság megnevezése?
2018. szept. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Harmad unokatestvér?
2018. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Senkid
2018. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Távoli rokon
2018. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Igen, harmadfokú unokatestvér.
2018. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez a rokonsági viszony mennyire erős? Mármint tudom, hogy nincs már vérrokonság, de azon kívül?
2018. szept. 7. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Vérrokonság szerint már nincs jelentősége, egyébként pedig amennyire fontosnak tartod a kapcsolat, (rokonság, bár ez már nem számít annak) ápolását, fenntartását.
2018. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból 1 hete tudtam meg, hogy rokonok vagyunk, ő nem is tud erről. Bár, a személyiségét tekintve jobb is, ha nem beszélek erről se neki, se senkinek.
2018. szept. 7. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. A volt munkatársam a rokonom, és tök véletlenül tudtam meg, de nem tudom, ő tud-e róla, nem nem szólt. Én nem fogok neki az fix.
2018. szept. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!