Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kinek van igaza? Mennyire...

Kinek van igaza? Mennyire függ össze a barátság és a barátokkal találkozás a családdal?

Figyelt kérdés

Feleségem véleménye: Nem jó, hogy neki és nekem teljesen külön baráti körünk van, kellene néhány közös barát, akikkel együtt találkozunk.


Testvérem és néhány barátom szerint: A legtöbb baráti kapcsolat az ember felesége miatt megy tönkre vagy úgy, hogy eltiltják a férjüket a társaságba járáshoz vagy úgy, hogy ők is ott vannak és akadékoskodnak.


Az idős szüleim szerint: a barátság családi körben működik, és barátokkal egymás vendégségbe hívásával kell találkozni, ahol minden rokont illik meghívni a családból (feleséget, gyerekeket, testvért...). Náluk olyan, hogy buli, egyéb közös program teljesen ismeretlen fogalom. A kézzel írt képeslapok és a vendégeskedés, nagy családi főzés-tálalás világában élnek. Megjegyzem, igazuk van, a mai világ halad rossz irányba.


Gyerekeim véleménye: bulikba járnak, vannak haverok és pár közelebbi barát.


Az én véleményem a szüleimével egyezik meg.



2018. szept. 18. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek reszben, az embernek mindenfele baratja, tarsasaga lehet, a lenyeg h jol erezze magat veluk, es ne felszines kapcsolatok legyenek.
2018. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

*Feleségem véleménye: Nem jó, hogy neki és nekem teljesen külön baráti körünk van, kellene néhány közös barát, akikkel együtt találkozunk.


A nejed kontroll alatt akar tartani, mert gondolom ez az egyik terület ahol nem tud téged.

2018. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Az egyik exem volt ilyen..

O hivott baratnozni, de megmondtam, hogy nem erdekelnek a baratnoi, oke felfogta.

Mondta hogy o szivesen jonne velem a barataimhoz, mondom miert ne.

A 4fele barati korombol egyik sem tetszett neki, sot oltogatott veluk, hogy az egyik csapat a melegitoben

2018. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
... Melegitoben kopkodi a szotyit, a masik csapat meg elegans kocsikkal jar.
2018. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Erre nincs sztenderd recept, kinek hogy tetszik. Pl. gimis baráti köröm megvan még most is érettségi után több mint 20 évvel is, de a szűk magból, akik gyerekekkel együtt járnak kalandparkba, sárkányhajóval evezni, stb. egy 10 éve kikerültem (későn alapítottam családot), mostanában már csk koncertekre, sörözésekre járok össze velük ami gyakoriak jó időben, de télen néha 1-2 hónap is eltelik tali nélkül.
2018. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
91%
Szerintem meg csak annyit kért a nejed, hogy legyen néhány közös barát, nem azt, hogy az összes. Szerintem ez még vállalható, nem kérte, hogy add fel a többit, csak legyen pár közös, akikkel ti együtt is ki tudtok mozdulni, ha arrólcan szó. Esetleg szintén párok.
2018. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Minden eldönti maga h kivel h barátkozik,sokan egy jo barátra irigyek mert ott van érzelem is,nem szeretem mikor felnőtt embernek még a barátság szokást is előirják a rokonok,többek közt ezért nem beszél sok ember a rokonokkal és inkább barátságra épit..
2018. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
A külön baráti kör a megcsalás melegágya. Külön buli, új ember a baráti körbe, és hipp hopp sokan el is felejtik , hogy otthon párjuk van. Szüleidnek van igaza, együtt kell baráti társaságot kialakítani.
2018. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
20 éve nem csaltuk meg egymást férjemmel,pedig évek ota megyünk külön is nyaralni, aki meg akar csalni az egy hét után is meg fog,sőt az meg fog a rokonnal is,a közös baráttal,mert ő lesz kéznél,enyibol ne engedd el külön dolgozni vásárolni mert ott a pénztáros lehet a préda, tedd be a vitrinbe.. Sok esetben pont a sogor sogornő a harmadik.. A megcsalás egy tünet nem magunkhoz kell láncolni tiltva mindent,nyomkövetővel uldozni a gondolatait ellenőrizn,mert akkor is megcsalhat sőt még jobban kis fogja akarni az ujjat..
2018. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyikőtökkel sem értek egyet.
2018. szept. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!