Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nekem ő kicsoda? SOS

Nekem ő kicsoda? SOS

Figyelt kérdés

Van egy nagybátyám, akinek van egy párja. Lett egy közös gyermekük aki ugye az én unokatestvérem. A bátyám párjának van egy unokahuga, aki amúgy osztálytársam, és nagyon szeretem lol

Szóval az osztálytársamnak a nagybátyám párja a nagynénje és az én unokatesóm az ő unokatesója is. Mi akkor kik vagyunk egymásnak?



2018. szept. 25. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
lol ikdszdé kettőspontpé senkid ikszdéikszdé miértahardverkategóriábaírsztevakegér
2018. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%

Ő neked a déli híd, te neki az északi híd

(rossz rovat)


Amúgy "valahanyadrangú" unokatesók vagytok, szerintem

2018. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lol ikszdé tényleg rossz rovatba írtam, mert siettem bocsi lol

Köszi az értelmes válaszokat bástyák

2018. szept. 25. 12:53
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

A nagybátyád felesége nem vérrokonod. Az ő unokahúga ugyebár a testvérének (aki szintén nem vérrokonod) a gyereke. Íly módon a nagybátyád gyereke az unokatestvéred neked is (hiszen anyukád vagy apukád a nagybátyád testvére, a nagyszüleitek közösek) és az említett lánynak is (hisz a nagyszülők ott is közösek, de anyai és nem apai ágon) viszont közöttetek nincs vérrokoni kapcsolat, mivel felmenőkben nincsen közös ősötök. Oldalági rokonnak tekinthető, de csak jogi szempontból, hiszen az egyetlen kapocs hozzá a nagybátyád felesége.


Ergo: nyugodtan ráhajthatsz. :P

2018. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor szerintem rá is hajtok
2018. szept. 25. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
XDD
2018. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2018. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? :D
2018. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ihnihbf válasza:
Kenyér
2018. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!