Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érdemes beleszólni egy házaspá...

Érdemes beleszólni egy házaspár perpatvarába?

Figyelt kérdés
A feleség a rokonod, hallod, hogy veszekednek, a férj nagyon csúnyán beszél a feleséggel, néha rángatja, lökdösi. A feleség ugyanolyan csúnyàn felel, van hogy hogy lelöki magáról a fèrj kezét, vagy ő is visszalöki. Beleszólnál, vagy hagynàd, hogy ketten intézzék el? Elvégre ha összeveszel a férjjel és ők másnapra kibékülnk kínos lesz találkozni vele. De nem tetszik ahogy az unokatesóddal bánik.

2018. szept. 25. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Lehet h velem van a baj,de én nem solok bele más életébe, úgyszint én sem szeretem ha beleugat bárki a magánéletembe. Veszekedtem már a párommal itthon szüleim előtt egyik se szólt bele
2018. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmi esetre sem szolnek bele. Engem nem zavar masok veszekedese. Inkabb rohogok rajta. Ilyen hulye rokonaink pedig nincsenek, ugyhogy...
2018. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hasonló "magànéletbe ugatós" kommenteken nem kérek.


Elég szègyen, hogy nem tudsz különbséget tnni a magánéletbe ugatás meg aközött, hogy konkrét helyzetben leállítassz valakit, ha fennáll a tettlegesség veszèlye.


Ilyen IQ-val nem menj emberek közè.

2018. szept. 25. 13:22
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

"Hasonló "magànéletbe ugatós" kommenteken nem kérek."


Akkor mit kérsz? A kérdést te írtad ki.


És hogy már a kérdésedre is válaszoljak, nem, nem szólnék bele.

2018. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én házamba tennék, tuti leállítanám mindkettőt.Ha az ő házukba, megkérném őket, hogy ezt a jelenlétembe ne...ha nem hagyják abba eljönnék.Beleszólni semmiképp, hiszen ők tudják, hogy élnek, még ha napi kapcsolatban vagytok sem látsz bele teljesen.
2018. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

Ha a feleség nem akar védelmet kérni (ezt a mozdulataiból, viselkedéséből egyértelműen látni lehet), akkor nem csinálnék semmit. Illetve valami békítőt mondanék, hogy "Higgadjatok le!" vagy "Hagyjátok már abba!" vagy ilyesmit.

Egyébként romák vagytok? Rájuk jellemző, hogy más előtt pörlekednek, netán meg is tépik egymást. A mi rokonságunkban ez teljesen elképzelhetetlen.

2018. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért, csak a romàk tudnak veszekedni?? Elképesztő ez az oldal...
2018. szept. 25. 13:43
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Semmiképpen. Kivéve a tettlegesség vagy a szóbeli bántalmazás (tehát nem a kiabálás, hanem ha valakit módszeresen aláznak).
2018. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Kedvesem, első vagyok. akkor tessék. NEM SZÓLNÉK BELE MÁS ÉLETÉBE.

TE tettél fel egy kérdést,amint látod NEM én vagyok az egyetlen aki ezt irt h nem szólna bele. URISTEN,unokatesoim is szoktak veszekedni,szüleim is és mi jogon szólné bele máséba?

Örülök h nincs ilyen idióa rokonom mint TE

2018. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell beleszólni,verjék is össze egymást,ha enyi az eszük és ezt tarják normális házasságnak,mert buták. Az összes agyon sajnált bántalmazott alázott nő megérdemli a sorsát,mert buták mint a föld.
2018. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!