Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan (közeli/távoli)...

Van olyan (közeli/távoli) rokonotok, aki nem akar dolgozni, és másokon élősködik?

Figyelt kérdés

Ha megoldódott a helyzet, hogyan oldották meg?

Miért ilyenek egyes emberek?


Személyes eset:

Apám testvére a mai napig nem dolgozik, helyette a rokonság nyakára jár pénzért, a mamám folyton panaszkodik, hogy neki sincs elég pénze, de még apám testvére is lehúzza, aztán meg mindig ad neki.

Hiába mondtuk neki, hogy ne támogassa, ő nem akarja, hogy az utcán tengődjön.



2018. okt. 13. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, és nem tudok róla, hogy lenne.
2018. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az exem....Mindig kifog egy hülye nőt, aki eltartja (igen, én is az voltam, de múlt idő :-) )
2018. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik sógorom. A barátnője tartja el, nem is nagyon keres munkát

A vicc, hogy ő dobálózik a családban mindenki másra, hogy ingyenélő. Rajta kívül mindenki dolgozik.

2018. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van nálunk ilyen sajnos . Megoldani nem tudjuk, azt o tudna megoldani egyedül.

Minden segítséget megadtunk , mindent elcseszett,nem foglalkozott vele .

Csak az idegeim mentek rá állandó panaszkodas,sírás (közeli családtag akit szeretek....) sok év után rájöttem hogy csak akkor tudok ezen változtatni ha k*urvanak állok és eltartom meert a világ összes pénze kevés lenne neki. Na ezt meg nem fogom úgy h sok év szenvedés után elengedtem a kezet ,és már a saját érdekembe volt... volt olyan nekem is alig volt pénzem,neki cipője nem volt cipőt vettem neki enni én nem ettem tehát ilyen szinten ment nálunk a lelkiterror. Erre a jószívű ember rámegy teljesen

2018. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokanővérem. Soha egy napot se dolgozott, szült két gyereket és a férje meg a szülei tartják el.
2018. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, egy hülye unokahúgom, de szarok rá. SENKIT nem pénzelek a saját szűkebb kis családom rovására.
2018. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik idióta lányunokatesóm, nálam fiatalabb. Én szarok bele, anyám néha ad neki pénzt (annak sem örülök, de közöm nincs hozzá sajnos).
2020. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek (férfi) szépséghibás az arca, és erre hivatkozva nem akar még a munkába járástól is szenvedni, pedig van szakmája, el is tudna helyezkedni benne. Sosem dolgozott még, öreg szülők tartják el, utána meg a nővére lesz kénytelen.
2020. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!