Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan haragudtam meg?

Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
A pàrom egy közössègi oldalon a fiú testvère a felesègènek a kèpei alà folyamatosan ìrja hogy gyönyörű. Most tènyleg èn vagyok a nem normàlis vagy ez elfogadott, termèszetes? Nekem ez nem fèr bele a kapcsolatba. Nem fèltèkeny vagyok csak szerintem ilyet nem kellene ìrogatni.

#kép #Sògornő
2018. okt. 14. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hogy neki most ilyen a személyisége hogy mindenkit dicsér vagy csak néhány nőnek írkál ilyeneket.
2018. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ezzel semmi gond sincs, te fújtad fel a dolgot.
2018. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

"Jogosan haragudtam meg?" - Ha jól értem, össze se vagytok házasodva. Akkor mégis melyik jogszabályra gondolsz?


Figyelj, ha idegenekkel beszéled meg az ilyen gondokat, ahelyett, hogy a pároddal szánnál rá időt, akkor nem jósolok hosszú kapcsolatot nektek, akármi is a helyzet jogilag.

2018. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem örülnék ha a férjem ilyeneket irogatna bármelyik nőnek. Erre van a like gomb amúgy is. Ezzel már kifejez egy tetszésnyilvanítást. Igaz, mi nem kedvelgetünk más nők/férfiak képeit.
2018. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A baj ezzel az, hogy folyamatosan írja és állandóan azzal a nővel foglalkozik online. Tök oké, ha kedveli pár képét, sőt ha több nőismerőse képét is, mert szép helyen járt vagy tényleg jól sikerült fotó, amúgy viszont baromi rosszul esne.

Kérdező, mondd meg neki, hogy ez neked sok. Bár nekem ott elkezdene a bizalmam eléggé megrendülni, ha ennyire tenné valakinek a szépet.

2018. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon rosszul esik. Nem a szèp helyre ìrta hogy gyönyörű hanem a lànyra. Azèrt szerintem vannak hatàrok. Ha òt tartja gyönyörűnek akkor mièrt nem vele van akkor ezek szerint nem vagyok neki elèg jo?
2018. okt. 14. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Te voltál az épp nincs jobb a lányra viszont vágyik,ő lo te a szamár,sokan szamarat tartanak otthon és lovagolnak máshol,ezt vagy elfogadjátok vagy tovább álltok.
2018. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha òt tartja gyönyörűnek akkor mièrt nem vele van akkor ezek szerint nem vagyok neki elèg jo?"


1. Ezt miért tőlünk kérdezed???

2. Attól, hogy mást is gyönyörűnek tart, még lehet, hogy te vagy neki az igazi mégis.

2018. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért a gyönyörű vagy nem egyenlő a csinos vaggyal, a jól nézel kivel, meg a jó a fotóval. Az utóbbiak nem érdekelnének, szimpla udvariasság is lehet, de a gyönyörű vagy az már nekem sok lenne. Mindenki máshogy értelmez dolgokat, lehet, hogy kisebb súlyt helyez a gyönyörű vagyra, mint amit te vagy én. Lehet udvariasságnak szánja, te meg már vallomásnak veszed. Beszéljetek.
2018. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!