Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért mondja ezt a sógornő?...

Miért mondja ezt a sógornő? Csupán jó szándék vagy lehet mögötte más is?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgettem vele. Ő sógornőként a párom testvérének a barátnője.

A gyerekvállalásról beszélgettünk. Nekik már van egy gyerekük(hozzáteszem 2 hónap után becsúszott).

A lényeg, hogy meséltem neki, hogy jövőre ha minden jól alakul lakás vásárlás ügyileg mi is szeretnénk gyereket vállalni. És elkezdi azt mondani, hogy szerinte ez milyen korai, hogy a páromnak hagyjak időt etc. Tehát teljesen az jött le, hogy ez neki nem tetszik. Mondtam is neki, hogy úgy érzem mintha nem tartanád a párom elég érettnek ehhez a feladathoz. Ez nem igy van de ő imádja őt és azt szeretné, hogy jól menjen a dolga.

Ez így még meg is állná a helyét ha... De ők nincsenek kifejezetten jóba, sőt a párom kifejezetten nem kedveli őt. Kicsit megszólalt bennem valami, hogy ez nem biztos hogy jó szándék volt.

Ti mit gondoltok?


2018. okt. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar konkurenciát a gyerekének,ez ennyi,készülhetsz ha lesz baba még jobban fog szekálni..
2018. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Amit az első mond egy lehetséges ok, a másik lehet, hogy ő megbánta, ezért beszél így.
2018. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
“lakás vásárlás ügyileg mi is szeretnénk gyereket vállalni.” Talán ezért mondta.
2018. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, hogy nagyobb lakást vegyünk.
2018. okt. 18. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

"a párom kifejezetten nem kedveli őt"

Akkor miért pont az ő orrára kötöd, mikor és milyen feltételekkel akartok gyereket?

.

Lehet, csak azt savallja, hogy ti előbb anyagi, lakhatási téren akartok előbb valamire jutni.

2018. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"Nekik már van egy gyerekük(hozzáteszem 2 hónap után becsúszott)."


Lehet, hogy úgy van vele, hogy ti legalább ne a saját károtokon tanuljatok, mint ők.

2018. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak nekem fura, hogy a párod által nem kedvel nővel beszéled meg az ilyen intim dolgokat? Utána, meg miért nézel furcsán, ha olyat mondd, ami nem tetszik?


Magánügybe nem kell beavatni illetékteleneket, probléma megoldva!

2018. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vérig sértődnék, ha párom olyannal beszélne meg családi dolgokat, akit én kifejezetten nem kedvelek!

.

Odamentél sógornődhöz pofonért.

Szerencséd, hogy ate párod ezt fergeteges veszekedés nélkül eltűűrte.

2018. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Meg se kellett volna vele beszélni.

De tudom, milyen. Közös lakás és stabil munkahely mellett tervezett babát vártam, mikor a 16 éves unokahúgom nekiállt osztani az észt, hogy szerinte korai. Hát én is csak lestem.

Többe vele ne beszéld meg.

2018. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!