Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális dolog ilyenen "megsér...

Normális dolog ilyenen "megsértődni"?

Figyelt kérdés

A szüleim nem kedvelik a sógoromat, ami érhető, mert a sógorom egy erőszakos,bunkó izomagy.

Viszont alapvetően tűrhető, tud értelmes is lenni, de nagyon hamar felkapja a vizet már attól ha csúnyán néznek rá.


Úgy volt,hogy ma nálunk ebédelnek, de anyukámat munkahelyi baleset érte pénteken, így nem tudott főzni.

Ezért elmentünk egy helyi önkiszolgálóhoz hasonlítható étterembe, csak annyi,hogy ott 8-10 alkalmazott egy üvegpult mögül adja amit kér az ember, lehet elvitelre és ott fogyasztásra is kérni.

Mi elvitelre kértük mert a sógoromnak nem volt elég elit a hely (...)

Be sem jött arra hivatkozva,hogy olyan nagy a sor,hogy csak felidegesíti magát (ezt tartottuk mi is a lehető legjobb döntésnek)

Rengetegen voltak, úgy 10-20 perc várakozás után pont sorra kerültünk amikor a sógorom megunta a várakozást, és bejött.

A pultban minket kiszolgáló hölgy elképesztő módon bunkó volt, engem megdöbbentett,hogy milyen alpári módon beszél a szüleimmel, ők viszont nem szóltak.

A sógorom is odalépett, és elkezdte mondani,hogy ő mit kér, de vele is tapló volt a hölgy.

A sógoromnak ez felhívás volt keringőre, a hatalmas tömeg ellenére rendkívül alpári, és mocskos módon becsmérelte a nőt, és ráparancsolt,hogy viselkedjen normálisan.

Persze olyan stílusban és olyan hangerőn, hogy megállt a levegő, mindenki minket nézett, a nővérem elhívta a sógoromat, ekkor mindenki ismét a maga dolgával foglalkozott.

A saját szememmel láttam amint az egyik nekünk készülő tálba ez a nő beleköpött egyet.Bár próbált elfordulni, de a sógorom is látta amikor már épp távozófélben volt.

Erre rögtön fújtatva jött vissza,hogy mit csinálsz te mocskos riherongy stb..(felesleges leírnom úgyis csak ki kéne csillagozni)

Úgy őrjöngött,hogy már távolodtak is el az emberek, és közben azzal fenyegette a nőt(!), hogy kiszedlek a pult mögül és a fogaidat fogod beleköpködni a tálba, meg hogy így szétverem a fejed úgy szétverlek.

Az üzletvezető hamar csillapította a kedélyeket, nagyon korrekt volt.A nő letagadta,hogy beleköpött, de látszott a tálban, és én is tisztán láttam amikor történt.


Erre és a jövő évre korlátlan ingyen fogyasztást kaptunk erre a helyre.(persze kérdés,hogy élünk e vele)

Továbbá a főnök azt mondta,hogy most azonnal kirúgja a nőt, amire az elkezdett sírni,hogy sajnálja az egészet, feszült volt családi problémák miatt, és hogy egyedül neveli a három gyerekét, nem akarja,hogy kirúgják. (vidéken lakunk, itt nem olyan könnyű munkát szerezni)

Már a kirúgás felmerülése előtt is bocsánatot kért, ami őszintének tűnt.

A szüleim ezt hallva kérték a főnököt,hogy ne rúgja ki, ők nem haragszanak, a sógorom meg rögtön jött,hogy micsoda, dehogynem mert akkor ő tovább viszi az ügyet, mert hogy ő befolyásos ember, és meg lesz a híre a helynek.Ezt pedig el is hitte a főnök, és mondta,hogy ő is úgy gondolja,hogy ezután nincs második esély. (a sógorom nem befolyásos ember, csak összelopta a pénzét és azt HISZI hogy ő valaki)


Ebéd nem lett végül, mert a szüleim összevesztek a sógorommal, hogy szégyellheti magát a viselkedése miatt, anyukám azt mondta,hogy ennyire kellemetlenül még sosem érezte magát, ő lett megalázva ezzel a műsorral amit a sógorom csinált.

A sógorom meg szintén felháborodott ezen,hogy ő nem tűri el,hogy kutyának nézzék, meg hogy köpködjenek a kajájába, és most ezen összevesztek, pont amikor már kezdett tűrhető lenni a viszony.

Persze ennél sokkal tartalmasabb, és több dologra kitérő vita volt.


Valahol sógoromnak, tényleg gáz volt a stílus, ahogy mindenki minket nézett, ahogy beszélt, de ha a szüleim látták is volna a köpést, akkor sem szólnak, ők annyiban hagyták volna az egészet.Mint minden hasonló esetben.

A kérdésem,hogy ti,hogy látjátok ezt az egészet?Normális ezen összeveszni, mikor gyakorlatilag mi voltunk az "áldozatok"?


2018. okt. 22. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
ott elakadtam, hogy anyukád nem tud főzni, akkor étterem... gratulálok, anyádat se irigylem. Szóval ő az egyetlen, aki képes valamire?
2018. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
meg hát biztos jó sok vidéki önki van annyira tömve ma, hogy 20 percet állj sorba...
2018. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A sógorodnak van igaza teljes mértékben !
2018. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
A tapló sógorodon felül is lehetne egy 3 gyerekes anyának annyi esze,h ha ennyire függ a munkahelyétől nem provokál ki egy veszekedést. És pláne de nem köp bele a kajába. A vendéglátásban a vendégnek van igaza,még ha egy fsz is. Én nem kértem volna el tőle az ételt,hanem otthagytam volna. Nem ezért fizetsz. Magánélet ide-oda. Ennyi erővel a gyilkosnak is bocsáss meg-pont szaaar napja volt.
2018. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha a nő bunkó meg köpköd, a szüleid meg tűrik, akkor szerintem jó, hogy legalább a sógorodnak volt vér a pucájában és helyretette.
2018. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Pedig sok utolsó, mivel általában csak egy pár ilyen hely van ezért mindenki oda jár főleg a dolgozók. Nálunk pici faluba 2 ilyen hely van és mindig dugig van. Ez egy majom kérdező én meg se hívnám többet magunkhoz. Elég erős kezelés kéne neki mert előbb utóbb(bár viselkedése alapján szerintme ez már elkezdődött) a saját feleségét kezdi ütni meg a gyerekeket ha lesznek. Gusztustalan a hölgy viselkedése is de szerintem alapjáraton itt nem ez a probléma.
2018. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat 2.
2018. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Ez akkora kamu, hogy csak na.
2018. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
6, csak éppen ma ezek a dolgozók szinte mind otthon vannak...
2018. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Normális, kulturált társaságban sem kiszolgáló "hölgynek", sem pedig a sógorodnak nincs helye.


Ilyen eset után, minden normális vezető kirúgná a kérdéses alkalmazottat. Azon túl, hogy semmi felelősségérzet nincs a nőben, nem akarom tudni, milyen nevelést kapnak a gyerekei.


A sógorod meg egy agresszív, primitív majom, akit nem tudom, hogyan visel el a testvéred, de én félteném tőle.

2018. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!