Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet megemészteni a...

Hogyan lehet megemészteni a tényt, hogy a legrosszabb ellenségeim a családomból kerülnek ki?

Figyelt kérdés

Részletekbe nem mennék bele, jóban lenni velük már próbáltam, de mindig kiderül, hogy ha valaki bekavart, akkor ők voltak azok...

Kénytelen vagyok elfogadni a helyzetet, de nem tudom hogyan lehet. Évek óta nem bírom elfogadni.


2018. okt. 27. 11:42
 1/8 anonim válasza:
77%
Ha évek óta nem bírod elfogadni, akkor ezután sem tudod majd.
2018. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lucifer a király válasza:
Szerintem olyan emberekhez ne ragaszkodj akik keresztbe tesznek neked , az ilyeneket nem lehet családnak hívni !
2018. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőlük. Először furcsa lesz nélkülük, meg rosszul fogod érezni magadat, mert te leszel a gonosz, hogy elfordultál tőlük. De aztán jönnek majd új barátok, szerelem és lesz saját családod, akik nem akarnak neked rosszat.
2018. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előző, ez olyan aranyos volt tőled! :)
2018. okt. 27. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Beletelik pár évbe, de szépen hozzászoksz. Én tizenéve nem tartom a "családommal" a kapcsolatot. Először fura volt, aztán lett saját, igazi családom. Egyáltalán nem hiányoznak. Sőt! Örülök, hogy nem hallok felőlük.
2018. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem tetszenek a válaszok?
2018. nov. 3. 08:38
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha valóban te vagy a hármas, akkor miért lettél hirtelen ilyen rosszindulatú. Nem jöttek össze a dolgok az életedben?
2018. nov. 3. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A mérgező kapcsolatokból ki kell lépni,én is ezzel értek egyet. Másik megoldás lehet a családállítás, erre meg rá tudsz olvasni a googlén.
2018. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!