Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy oldhatnam meg ezg a...

Hogy oldhatnam meg ezg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 eves vagyok, iden erettsegizem. Anyukam nagyon fiatalon szult igy minden idejet lekotottem en, plusz az apam amikor megtudta hogy terhes fakepnel hagyta. Most adodott neki egy lehetoseg kulfodon, es fel evre kiment,en meg hogy ne kelljen az iskolat megszakitanom anyukam testverehez koltoztem. Vele semmi gond nincs, a legjobb nagybacsi a vilagon, jol kijovok vele szeretem ot de sajnosno is Németországban dolgozik, hetvegente van csak itthon. A felesege viszont elviselhetetlen. Mindenbe beleszol, minden szokasomat leszolja, van hogy megtilt dolgokat ilyenek. Tudom hogy az o haza az o szabalyai es probalom is oket betartani mert megis csak en vagyok a vendeg de akkor sem lenne joga nevelni engem szerintem,foleg hogy nem vagyok egy rossz gyerek. Anyanak nem mondom el ezeket, nem akarom hogy ott kint aggodjon miattam. Egyetlen egy "hibam" van, a parom. Ami azt illeti, o a tanárom. Sajnos tudom en is hogy mi ennek a kockazata es epp ezert figyelunk ra hogy ne deruljon ki. Masfsl eve egyutt vagyunk amugy.Multkor a hazuk elotti buszmegalloban bucsuztunk el sotet volt mar es kulonben sem jar arra senki olyan, sosem buktunk meg le. Mire hazaertem a nagynenem mar tudta es olyan uvoltozest lezavart hogy aznap kb sirva aludtam el. Azota szobafogsagban vagyok, es azzal fenyeget hogy bemegy az iskolaba es kirugatja a páromat mert buncselekmeny amit csinál. Szerintetek mit tudok tenni ebben a helyzetben? Egyaltalan megtehetne ezt velem ugy, hogy szinte semmi koze hozzam?
2018. dec. 15. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam, a parom 25 eves.
2018. dec. 15. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Hogy tehetné meg? Bizonyíték van? Anélkül max megkérdik párod, hogy így volt e, azt mondja nem, mivel csak két ember szava van egymás ellen így semmi se lehet bizonyíték nélkül.
2018. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

18 vagy, ideje a nagynénit helyre raknod,én pofán vágtam volna ott egyből mikor 18 évesen szoba fogságra ítél felnőtt nőként és költözöm el, neki meg beintek,hogy tudja hol a helye,mondjuk én 16 évesen sem türtem a nagynénik ugrálását.. Nagynénid irigy h neked van nemi életed gyanítom.

40N

2018. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudnátok legitimen felvállalni a kapcsolatot a tanárral? Ha elvesz vagy legalább összeköltöztök, mivel 18 te is elmúltál, totál legális, legitim, erkölcsileg sem kikezdhető a sztori a srácnak sem. Őt sem rúghatják ki vagy hasonló.
2018. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Napi kamu...
2018. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!