Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen jogon nevezi az unokate...

Milyen jogon nevezi az unokatestvérem neveletlennek a fiamat?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van ennek a nőnek a fejében és hogyan kéne kezelnem, talán nektek lesz néhány tippetek.

Az unokatesóm fiatalon elcseszte az életét és szült egy gyereket, aki most apa nélkül nő fel. Ő soha nem tett semmit a családért, mindig ő szorult segítségre. Most a szüleinek és a közös nagyszüleinknek hála van már lakása és stabil állása. (A lakáshoz az önrészt a szülei tolták alá, a mamánk pedig fizetett neki egy két évig tartó szakma tanulást, plusz beajánlotta ismerős által oda ahol most dolgozik) Tehát nem sok dolog van amit nem úgy kapott, mégis veri a mellét, hogy ő egyedülálló anya. (Magának csinálta) és hogy ő dolgozik (ez alap!)

Nem rég volt nagy családi összejövetel és a fiam elhintett egy csúnya szót az unokatesóm nagylánya felé, mire az unokatesóm durvább hangon rászólt az én fiamra, hogy ilyet nem illik. Kértem, hogy csak ne neveljen helyettem, majd én elrendezem, mire hozzám vágta, hogy kezdjem el, mert a fiam neveletlen. Ő beszél? Miután a feneke ki van nyalva? Nagyra van azzal, hogy a lánya jól tanul, meg hogy sosem beszél csúnyán, de a kisasszony sem tökéletes. Ismerem a lány tanítónőjét és megudtam, hogy a "hercegnőnek" bozony kell fejlesztő foglalkozás bőven, mert nem megy a számolás. Bezzeg azzal már nem dicsekszik az unokatesóm hogy a szuper intelligens lánya nem tud kettőt meg kettőt összeadni. De hogy az én fiam egyszer csúnyán beszélt, az már neveletlenség!


2018. dec. 17. 20:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező ugye tudod hogy az értelmi képességek(számolás stb) az egy dolog és a neveletlen viselkedés(csúnya beszéd, illetlenség) az meg egy másik?

Az képességekről nem tehet az ember a neveletlenségről nagyon is. Ha az ő lánya hercegnő akkor a te fiad kisherceg akire rá se lehet szólni?

2018. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Annak nevezi a fiadat aminek akarja, DRÁGA ANYUCIKA. Itt egyedül a TE fiad feneke van kinyalva.
2018. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
hány éves a fiad, mennyire volt csúnya az a szó?
2018. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
13%
Kedves Második! Honnan tudod, ha nem ismered a fiát? Ami nekem leesett ebből, az hogy a drága unokatesónak van kinyalva a segge, és semmi köze hozzá, hogy hogy neveli a fiát....viszont..a gyerekeitek is unokatesók, a fiad szólt csúnya szót a kislány felé? mennyire volt csúnya?
2018. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Négy éves a fiam. Otthon nem hall csúnya szót, az oviban viszont ragad. Természetesen nincs ráhagyva. Az ő lánya nyolc éves. Ennyi idősen már nem nagy dolog, hogy nem beszél csúnyán.
2018. dec. 17. 20:36
 6/48 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami fajta önigazolás akar most lenni. Tök ismeretlen emberek véleménye számít?
2018. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%

Felejtsük már el ezt a hülyeséget, hogy "más csak ne nevelje az én gyerekemet"!

De igenis nevelje, mert úgy látszik szükség van rá, ugyanis te nem tudtam rendesen megnevelni.

Ha a gyereked csúnyán beszól a lányomnak, akkor én maradjak csendben és mosolyogjak, merthogy én neveljem a gyereked? Hát egy francot!

Ha valaki a lányomat bántja (szóval), az engem is bánt, és nem fogom annyiban hagyni, és megnevelem a másik felet, ha már neked nem sikerült.

2018. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Igen, neveletlen a fiad. Nekem se tetszene ha a gyerekemmel szemben mocskosszájú lenne valaki. Te is szép alak lehetsz, hogy személyeskedni kezdesz rögtön: belekötsz egy kisgyerekbe, mert nem tud számolni. persze ha a te szent gyermeked mocskoskodik, az rendben van....
2018. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%

Nem a gyerekek hibája hogy ti utáljátok egymást, a tanácsom hogy őket hagyjátok ki a kicsinyes meccsetekből.. Mert a lényeg lejött,ti vagytok a probléma gyökere,az egymás felé irányuló irigység ellenszenv utálat..

58N

2018. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
98%
Ott a pont, utolsó! Teljesen igazad van.
2018. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!