Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zaklató távoli rokon. Hogy...

Zaklató távoli rokon. Hogy koptassam le kedvesen?

Figyelt kérdés

Pár napja rám írt egy srác hogy mi bizony rokonok vagyunk dédnagymamai ágon... ez még oké tudtam is hogy vannak ilyen ágon rokonaim. Kb 2 évvel vagyok nála idősebb. Elkezdtünk írogatni és érdekesnek találtam. Megbeszéltünk egy talit az ünnepek után mert tényleg kíváncsi vagyok rá. És részemről ennyi lett volna de a srác kb óránként ír vmit és hisztizik ha nem írok vissza. Küldi a szívecskéket meg úgy köszön el hogy "szeretlek" sok sok szívecskével nagyon para de tényleg. De ami kiverte a biztosítékot az az volt hogy dec

24-én reggel mondtam neki hogy ma ne írjon egész nap mert nem leszek elérhető nem is írt csak este, de a 13 éves húgomnak egész nap írogatott és még odaáig is elment hogy képet kérjen tőle amit a húgom azonnal jelzett nekünk és nem írt vissza neki.

Nem tudom hogy én reagálom e túl de tényleg nagyon zavar hogy kb 4 napja beszélgetünk és óránként ír valami nagyon para szöveget én meg direkt csak este válaszolok rá és fel van háborodva hogy nem szakítok rá időt... de hát könyörgöm alig ismerem de ő már "szeret". Nem tudom hogy elmenjek a talira vagy inkább mondjam le. Már tényleg kezdek tőle félni. Szerintetek?



2018. dec. 25. 00:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*zaklató
2018. dec. 25. 01:02
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Hany evesek vagytok??
2018. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a faszbuukrol szedett ossze, es csak valamilyen csalo. Ellenorizd le hatszor, hogy tenyleg rokon-e, irasd le vele az osszes dednagymama es nagymama leanykori nevet - az osszes gyereket stb. Egy rokon nem igy viselkedik; jelentkeznenek a szulei is, a te szuleid is legalabb nevrol ismernek ot es/vagy a szuleit is.

Ha a faszbuuukon bejelollek, hogy en meg a dednagypapa reven vagyok a rokonod, akkor elhiszed?

Avasd be a szuleidet, es, ha lehet, razzatok le ezt a sracot, mert ez nem normalis viselkedes, foleg, hogy a hugodat is elkezdte zaklatni.

2018. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
en tuti lemondanam a talalkozot... nem is ismeritek egymast nem is talalkoztatok, de mar most az agyadra megy. ha rokon, ha nem igy nem viselkedhet senkivel, nem normalis :D azt tudom tanacsolni amiket az elozo is irt aztan ha nem ert a szep szobol tiltsd le
2018. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Könyörgöm, legyen mar annal tobb eszed, hogy nem beszelsz le ismeretlen faszikkal talalkozokat a netrol, akik eloallnak valami mesevel, es jaj de erdekesnek tunnek...
2018. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Ezen most jót mulattam
2018. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

#6! Nem nevetseges!

Le kell tiltanod, barki lehet, sot meg a profilja/fenykepe sem feltetlen igaz. Letiltod es jelentes az FB-nek.

2018. dec. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Tiltsd le. Hátborzongató.

Egyértelműen tetszel neki, szeretnél te egy ilyen pasitól bármit is? Nem hiszem. Aki így indít hosszútávon csak rosszabb lesz.

2018. dec. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lemondanám, aztán tiltanám, húgodnál is ugyanúgy!
2018. dec. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Tiltás. Ez nem rokon, hanem elmebeteg.
2018. dec. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!