Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki az aki összeveszett tegnap...

Ki az aki összeveszett tegnap a családdal?

Figyelt kérdés
Min?
2018. dec. 25. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Én nem ,mert te igen úgye?
2018. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Én sem. 2000 km-re vagyunk tőlünk. De mikor otthon voltunk sem veszekedtünk soha, alig vártuk a nagy kajálásokat.
2018. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én :) Minden évben. Aprosagokon, de a legnagyobb veszekedes lesz belole
2018. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
83%
Mondjuk nem család de a munka helyemen tegnap jó nagy veszekedés volt
2018. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2018. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám tegnap este feltett a főzőlapra egy tál rizst főni. Közben kiment. Jó hosszú ideig kint volt. A lényeg az, hogy én meg aludtam egy másik helyiségben. Mire bejött, a rizs odaégett. Erre elkezdett velem veszekedni, hogy nem figyeltem a rizsre. Megjegyzem rendszeresen csinál ilyet, hogy felteszi az ételt, közben kimegy, és nekem még csak azt sem mondja, hogy kavarjam meg. Pedig már nem egyszer mondtam neki, hogy ha felrak valamit ne hagyja ott. Szakácsok nem tesznek ilyet, nem? Mindegy, mondtam, hogy azért teszi ezt meg, mert én vagyok olyan marha, hogy kisúroljam az edényt. Szerencsére a főzőlap nem olyan, mint a gáztűzhely, így nem lett az ennivaló ehetetlen.
2018. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a "kellemetlen" ajándékokon volt némi vita és kis sértődés...

A kaja egyrésze amit egymásik csalátagcsinált (általában elszoktuk osztani a főzni valókat) pedig nem éppenúgy sikerült ahogy kellett volna.

Szóval nem volt valami kellemes karácsonyozás, mindenki alig várta, hogy hazaérjen a saját vackába.

2018. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Testvérem és a szüleim. Tesóm nem kapott elég ajándékot, de ő semmit se vett. Azt várta, hogy anyáék majd babusgatják, és semmit sem kell csinálnia, szóval egész nap csak feküdt, és telefonozott, hiába kértünk tőle bármit, betegségre hivatkozott. Már nem kisgyerek, felnőtt ember...
2018. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
mióta nincs egyik szülőm azóta nem... Régen bezzeg a vita a fa felállításával kezdődött, aztán ez a szülő csak heverészett, nem segített semmiben és mindig minden rossz volt neki. a családjaí visított hogy ők milyen szegények, bezzeg a nagybácsim gyereke minden játékot megkapott. Mi is kaptunk, de mint kiderült csak azt hazudták hogy tőlük van, mert valójában a nagyszüleim nem vettek semmit, mert jaaaaj de szegények. Azóta is étterembe járnak és élvezik az életet, annyira szegények...és a többi. Amíg ez a szülőm velünk élt minden Karácsony csak a vitákról szólt és nem a szeretetről,de amióta eltávozott azóta a Karácsony csak szeretet és béke :)
2018. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM.Nem tudom milyen emberek azok,akik pont karácsonykor vesznek össze.

Lehet az én családom a fura, de mi nemhogy Karácsonykor de más napokon se nagyon szoktunk összeveszni.

2018. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!