Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudom ezt túlélni?

Hogy tudom ezt túlélni?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak már több éve és sokszor fájdalmas érzés. Irigy vagyok az olyanokra akiknek együtt vannak. Apától és anyától is ugyanazt megkapom mindig, hogy a másik milyen szar. Ráadásul rohadtul úgy érzem, hogy periférián vagyok mindkettőnél és apámnak új gyereke is van. Nagyon szar érzés nézni a sok együtt levő családot és a barátaim is nem tudják átlátni a helyzetet amiben benne vagyok, mert nekik is együtt van a családjuk.
2018. dec. 29. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Pedig túl kell magadat tenni ezen!

Igyekezz barátokat találni, akikkel együtt lehetsz. Ha annyi éves vagy, találj barátot az ellenkező neműek közül. Ha nagykorú vagy, költözz el barátokkal albérletbe. Nem tudom mit engedhetsz meg anyagilag...

2018. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nezd kinek van eggyutt a csaladja! Azok nem biztos hogy szeretetben es meghittsegben elnek. Baratnomek szulei egyutt vannak de csak a gyerekek es a penz miatt, minden nap marjak egymast az apja csalja az anyjat es hazudoznak titkoloznak egymas elott. Ha nem valtak volna el akkor egy bokdogtalan hazug kepmutato kapcsolatuk lenne es akkor azt nezned vegig. Hidd el okuk volt es orulj hogy megtettek.
2018. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
itt mindenre az a valasz hogy el kell koltozni,de vicces
2018. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát arra várok a legjobban, hogy elköltözzek. De még csak most fogok érttségizni és utána ha bekerülök valahova, anya nem tudja nekem fizetni az albérletet, én meg tudom magamról, ha suli mellett dolgozok, kikészülök és nem fog menni semmi se. Így valószínûleg marad a koli, de onnan is haza kéne jönni néha.....
2018. dec. 29. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdezo igazabol itt barmilyen kerdest barhova felteszel tenyleg az az elso valasza mindenkinek hogy koltozz el. Lehet jobb megoldas de ezt neked kell eldontened ne a valaszadok miatt.
2018. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,sokan jobban járnak ha elválnak.. Ismerek egy olyan házaspárt,akik válni akartak,de végül próbálták helyrehozni,ami persze nem sikerült,és a férfi öngyilkos lett.. rengeteg ilyen eset van. Gondolj bele hogy ha együtt lennének csak vita lenne,rosszabb esetben durvább dolgok,és akkor meg az lenne még a szar.
2018. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmondanád nekik, hogy ne szapulják már a másikat, a személyes bajaikat beszeljék meg egymással, a rád szánt időt meg töltsék veled, de ne csak fizikailag de szellemileg is. Nem vagy köteles meghallgatni őket. Depis leszel.
2018. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A felsőfokú továbbtanulást felejtsd el!

Az ilyen szülő nem érdemli meg!

Legyél minél előbb önálló felnőtt, házasodj meg,

Te csináld máshogy.

Egyházi személytől kérj segítséget az azonnali ügyeidben!

Ha nem vagy megkeresztelve, vagy teljesen más felekezetű vagy, akkor is segítenek.

2018. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát te totálkész vagy.

Azt hittem, ilyen ember nincs is, aki szerint azért kell továbbtanulni valakinek, mert a szülője megérdemli vagy nem érdemli meg.

De bizony van, mindig van lejjebb...

2018. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!