Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám ráébreszteni az...

Hogy tudnám ráébreszteni az unokanoveremet hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

En 23 eves lány vagyok, az unokatesom 25 eves es szintén lany.

Mindketten a nagyszuleinknel elunk.

Nagy a haz,mi vagyunk fent. A nagy szulok lent.

En masfel eve lakom itt, o fel eve.

Felso szintet mi takarítjuk, vagyis inkább en mert o nem szokta csak a szobáját.

De ezert mar nem szólok, mert a kutyám sokat piszkol.

2honapja van egy pasija, az elejen állandóan azt hallgattam, hogy szexelnek. Most mar azt akkor intézik amikor nem vagyok itthon. De újabban éjszakába nyúlóan röhögnek, sikítoznak es hangoskodnak.

Nagyon vekonyak a falak en pedig nem tudok aludni.

Kértem mar többször is, hogy halkabban de még neki all feljebb.

2napja 14 órát dolgozom,reggel is megyek hetre de egyszerűen nem tudok aludni, pedig nagyon fáradt vagyok.

Sírni tudnék, hogy ennyire önző.

Hogy tudnám neki veszekedés nelkul megmondani?

Nem akarom a nagy szuloket is stresszelni ezzel.

Elkoltozni egyelőre nem tudok, egyedul sajnos nem tudom fenntartani magam.

Ez elmondható az unokanoveremrol is, ezert nem hiszem, hogy neki tobb joga lenne itt bármihez is.

Koszonom előre is a segítséget.


2018. dec. 29. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Próbáltad a kultúrált megbeszélést, nem ment, így a következőket tudom javasolni, vérmérsékletedtől függően válogass közülük:

- használj füldugót

- ha le lehet kapcsolni csak a fenti rész áram ellátását, akkor szépen lecsapod nálatok az áramot, visszamész a szobádba és alszol nyugodtan. Sötétben ők is el fognak halkulni

- amikor ő pihenne/elvonulna a pasijával, kezdj el te hangoskodni, pl. általa nem szeretett zenét hallgatni

2018. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szép beszéd nem megy, akkor éjszaka ajtóstul berohanni a szobába, teli torokból rájuk kiabálni, hogy fejezzék be, mert holnap meló, és ha nem hagyja abba, akkor szólsz a nagyszülőknek, hogy tegyék ki. Egyébként szerintem a nagyszüleid is mindent hallanak, mert a hang lefelé is megy. Nekem rossz a hallásom, de simán hallottam a fenti lakókat.
2018. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Költsd fel őket reggel korán amikor mész dolgozni.
2018. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tegnap este is szóltam nekik fel 12korul,hogy szeretnék aludni.

Utana egy fokkal elhalkultak. Ideges voltam es gondoltam, hogy reggel hangoskodok. De meggondoltam magam, hatha ma este kussolnak. Nem így lett.

Ugyhogy reggel hangoskodni fogok.

2018. dec. 29. 23:26
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Füldugó, magadtól is kitalálhatnád.
2018. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az szerintem nem megoldás, hogy mindent ráhagyok.
2018. dec. 29. 23:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent o nem dolgozik vahy nem jar dolgozni hogy keso ejszaka fent vihoraszik?

Sajnos en lobbanekony vagyok biztos hogy bemennek de kapna egy langost ha mar nem birnek az idegeimmel, vagy maskor en is felvinnek egy pasit vagy egy baratnot es reggelig rohognenk es hangosan hallgatnank a zenet amikor o menne aludni. Reggel tuti hogy hangoskodnek es csapkodnek hagy keljen fel. Nagyszuleidet nem zavarja amit csinal vagy nem halljak lent?

2018. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyebkent o nem dolgozik vagy nem jar suliba

Ezt akartam kerdezni,elirtam

2018. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De dolgozik, de akkor is sokaig fent van.

Természetesen reggel sem figyel amikor megy dolgozni.


Nem vagyok ra féltékeny.

Én saját magamat szegyelnem ha másnak kellene hallgatni ahogy szexelek, vagy ha ennyire nem lennék tisztelettel másra.


Nagyszülők nem akarnak szólni, nem akarnak vitázni.

2018. dec. 30. 00:12
 10/23 A kérdező kommentje:

O hétköznap dolgozik, irodában.

Én vendéglátózom.

2018. dec. 30. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!