Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám megoldani, hogy...

Hogy tudnám megoldani, hogy ne kelljen elmennem egy temetésre?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy bárkit is megbántanék vagy a lelkébe gázolnék.

2019. jan. 3. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fosásra hivatkozol.
2019. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk írhatnál részleteket!


Hiába mondom, hogy kamuzd be, hogy túlóráznod kell, ha egy 12 éves gyerek vagy és anyádékkal laksz.

2019. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem emlékszem, hogy egyszer is lett volna jelenléti ív temetésen...
2019. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Mond meg hogy beteg vagy vagy ha azért mész mert nem így gyászolsz akkor azt. Azért sok mindentől függ ez pl ha a szüleidnek jól esne hogy elmenj akkor nem lenne a világ vége. Ha azért nem mész mert ugyanúgy mint én nem szeretsz így gondolni másra akkor azt magyarázd el.
2019. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Tartsd életben a prospektív holtat.
2019. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, kid volt az elhunyt és mennyire állnak közel hozzád azok, akikről úgy gondolod, hogy megbántódnának. Amúgy megértelek, én se szívesen megyek.
2019. jan. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt neked az elhunyt?
2019. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem senkim, a párom édesanyjának a testvére. Kétszer találkoztam vele 6 év alatt és a párom se állt közel a nagynénjéhez. Igazából nem egyáltalán nem érzem úgy hogy nekem ott lenne a helyem. A másik meg, hogy párom szüleit meg egyik unokatestvérét leszámítva senki mást nem ismerek a családból. Kínos és kellemetlen lenne ott bemutatkozni, mikor éveken át nem voltunk kíváncsiak egymásra.

A baj az, hogy párom megkért, hogy kísérjem el és tudom, hogy az anyukájának is jól esne, ha ott lennék.

2019. jan. 4. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A temetésen nem kell bemutatnozni, nem is erről szól. Ha lesz halotti tor, ott szokás bemutatnozni meg beszélni, de arra már nektek nem kell elmenni.


baj az, hogy párom megkért, hogy kísérjem el és tudom, hogy az anyukájának is jól esne, ha ott lennék.


baj az, hogy párom megkért, hogy kísérjem el és tudom, hogy az anyukájának is jól esne, ha ott lennék.


Ahogy írod, a párod megkért hogy kísérd el, és anyósodnak is jól esne, így nem lenne kérdés hogy én mennék a helyedben. Nem kell előre állni, nem kell a gyászoló közeli család közé állni. Vegyüljetek hátrább, azt a 45-60 percet ki lehet bírni.

2019. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!