Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti, akik megszakítottátok...

Ti, akik megszakítottátok közeli rokonotokkal a kapcsolatot, nem féltek attól, hogyha meghal, bánni fogjátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Inkább addig bánom, amíg él, ha már meghal, mindegy lesz - nem én szakítottam meg a kapcsolatot, de kifogásoltam a viselkedését. Nem gondoltam, hogy úgy megsértődik, hogy teljesen leszámol az egész családdal, de nem bánom, hogy helyretettem, mert gusztustalan volt, ahogy viselkedett. Ha ő ezt így kezelte, akkor lelke rajta.
2019. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem hogy megbánná, mivel ő se bánná meg az én halálom után.
2019. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
'megbánnám
2019. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy bánom! Megkönnyebülés lesz, hogy végre nem rontja a földi levegőt.
2019. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A totális kapcsolatmegszakításnak súlyos okai vannak. Azt se bánnám ha holnap halna meg, táncolnék a ro. hadék sírján. Sőt ha tizenöt éve feldobta volna a talpát, egy csomó szenvedéstől kímélt volna meg.
2019. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
1%
Közeli rokon, hozzátartozóval nem szakítjuk meg a kapcsolatot. Úgy kell elfogadni őt amilyen. A barátokat meg lehet változtatni , válogatni de a családtagokat nem lehet.Aki megtagadja a családját, önmagát tagadja meg. Szegénységi bizonyítvány.
2019. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Akkor pofázzál majd ha apád téged is 12től 17 éves korodig molesztál a rxhadék anyád meg semmit nem lép mert kell neki a farok és a piaadag,és maga helyett is téged üttet. :( Szegénységi bizonyítványt a szülő állítja ki meg a hozzád hasonló pyrasztok kedves utolsó.
2019. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ugyanez volt, sorozatosan megerőszakolt. Amint tudtam leléptem, nem bántam meg. A ro.hadék meg dögöljön meg, semmit sem jelent számomra az élete. Boldog lennék ha felfordulna.
2019. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket abszolút megértem! De ahol "csak" elviselhetetlen a rokon, ott mi a helyzet? Pl. az első válaszolónál érdekel mi történt, hogy így összevesztek.
2019. jan. 12. 15:17
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 6-os!


A hozzászólásod mellőz minden logikus és ésszerű gondolkodást, s emellett burkoltan elítél minden olyan embert, aki a szóban forgó szituációt megélte életében. Ez a szegénységi bizonyítvány.


Egy kapcsolat megszakításhoz nagyon sok dolognak közre kell játszania. És nem csak eme témakör kérdései, válaszai mutatják, hanem személyes tapasztalataim is, hogy nagyon sokszor sajnos jogosan történnek a családi kapcsolatok megszakadása. Az egy dolog, hogy az emberek hogyan viselkednek egymással. De az, hogy a rokonukkal miket képesek megtenni az emberek, az már döbbenet.


Mindenki szabad embernek születik, s joga van úgy élni, ahogyan akar. Persze ahogyan anyagi és egyéb körülményei engedik. Inkább legyen az ember egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Én apámmal szakítottam meg a kapcsolatot idestova két éve. Nem bántam meg, mert gyerekként ivott, és sokszor megvert. Felnőttként nem mertem itthonról elköltözni, mert attól féltem agyonveri anyámat egyszer. Nem egyszer én álltam közéjük, és ezért nem lett verés a vita vége.

És nem tudom őt elfogadni ilyennek. Mert senkinek nincs joga a másikat fizikailag bántalmazni, mert ő idegileg gyenge, és uralkodni akart másokon.

2019. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!